دات نت نیوک
بررسی تأثیر ابعاد عدالت سازمانی بر رضایت شغلی پرستاران و بهیاران
جمعه، 03 دی 1395 - 14:30
نتایج پژوهش پرستاری در کشور نشان می دهد:بررسی تأثیر ابعاد عدالت سازمانی بر رضایت شغلی پرستاران و بهیاراناز آنجا که از یک سو عدالت رویه‌ای بیشترین تأثیر را بر رضایت شغلی دارد، اما از سوی دیگر ارتباط این بعد از عدالت با تعارض کار – خانواده به تأیید نرسیده است، لازم است سیاست‌ها و رویه‌های مدیریت با تو...
کم توجهی به سطح علمی پرستاران مشکل اصلی بخش بالینی
چهارشنبه، 03 آذر 1395 - 16:10
معاون فنی آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد:کم توجهی به سطح علمی پرستاران مشکل اصلی بخش بالینیمعاون فنی آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: جوانان علاقمند به حرفه پرستاری باید از نظر روحی و روانی خودشان را در آن حیطه ای که برایش ارزشمند است ببینند.
ارتباط فرسودگی شغلی پرستاران و میزان رضایتمندی بیماران
ﺳﻪشنبه، 15 تیر 1395 - 09:27
نتایج یک تحقیق نشان می دهد؛ارتباط فرسودگی شغلی پرستاران و میزان رضایتمندی بیمارانمعاون فنی ، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری گفت : شیفت های طولانی حتی بیشتر از ۱۲ ساعت در بین پرستاران مرسوم شده که اغلب آنها اجباری است. متاسفانه این اجبارها و شیفت های سنگین و طولانی مدت مراقبت از بیمار را تحت تاث...
حرفه پرستاری  می تواند راه سلامتی را تغییر دهد
یکشنبه، 13 تیر 1395 - 10:12
معاون فنی ، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری ؛معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: حرفه پرستاری می تواند فعالیت راه سلامتی را تغییر دهد و چگونگی مراقبت های بهداشتی را سازماندهی و به خوبی پشتیبانی کنند.
لزوم گسترش دوره های آموزش تکمیلی پرستاری قانونی در ایران
یکشنبه، 09 خرداد 1395 - 05:47
معاون فنی سازمان نظام پرستاری تاکید کرد؛لزوم گسترش دوره های آموزش تکمیلی پرستاری قانونی در ایرانمعاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری کشور بر لزوم آموزش و گسترش دوره های آموزش تکمیلی پرستاری قانونی در ایران تاکید کرد.


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

Website:www.ino.ir

Email:info@ino.ir

Telegram:https://telegram.me/ino_ir

Tel:+982142949-Fax:9892188935854 

sms:20001023