2 دی 1399

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ؛

افزایش حقوق پرستاران مهم ترین اقدام سازمان تامین اجتماعی است

افزایش حقوق پرستاران مهم ترین اقدام سازمان تامین اجتماعی است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اخذ مصوبه شورای حقوق و دستمزد برای افزایش حقوق پرستاران شاغل در سازمان تأمین اجتماعی از اقدامات مهم سال جاری این سازمان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مصطفی سالاری در مراسم روز پرستار که به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد، افزود: بهبود شرایط کاری و توجه ویژه به شرایط پرستاران را مورد توجه داریم و قدر و منزلت کار شما در کشور کاملا مشخص است و همه قدردان شما هستند.
وی تاکید کرد: برای پرستارانی که در دوران شیوع کرونا به صورت موقت در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی به خدمت رسانی پرداختند در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در چارچوب مقررات و با لحاظ حقوق تمامی شرکت کنندگان در آزمون، امتیازاتی برای این عزیزان درنظر خواهیم گرفت.
همچنین پیش از این مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تبریک روز پرستار اعلام کرد: تجربه سال اخیر و شیوع بیماری کرونا و زحمات بی دریغ و فداکاری بی شائبه همه اعضای کادر درمان و به ویژه پرستاران گرانقدر شاغل در مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در خدمت رسانی مبتلایان به این بیماری، به خوبی نشان داد که تقدیر و سپاس از این فرشتگان سپیدپوش که زینب گونه، آسایش خود را قربانی می کنند تا به دیگران آرامش ببخشند، نباید تنها محدود به یک روز و یک مناسبت باشد. امسال که این مناسبت، با شب یلدا همزمان شده است، امیدوارم که همه مردم ایران با پرهیز از اقدامات زمینه ساز شیوع دوباره ویروس کرونا ، به شکل عملی قدرشناسی خویش نسبت به زحمات کادر درمان و به ویژه پرستاران عزیز را به نمایش بگذارند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته