15 دی 1399

رئیس‌جمهور ایران در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

اولویت واکسیناسیون کرونا در ایران با کادر درمان و سالمندان است

اولویت واکسیناسیون کرونا در ایران با کادر درمان و سالمندان است

روحانی از بانک مرکزی، وزارت خارجه، سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت خواسته خرید و انتقال واکسن کرونا به ایران را تسریع کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت اظهار امیدواری کرد با اقدامات انجام گرفته در کنار پیگیری مجدانه برای تولید داخلی واکسن در هفته‏‌های آینده با خرید واکسن از شرکت‏‌های مختلف و انتقال آن به داخل کشور، واکسیناسیون بر اساس اولویت‏‌بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز شود.

رئیس‌جمهور ایران تصریح کرد:بانک مرکزی، وزارت امور خارجه و سازمان برنامه و بودجه باید در کنار وزارت بهداشت به‌گونه‏‌ای برنامه ریزی کنند که خرید و انتقال واکسن به کشور سریع‏‌تر به سرانجام برسد.

روحانی گفت: دولت با تکیه بر تجارب به دست آمده از ایستادگی در برابر این جنگ تمام عیار و خنثی‏‌سازی تحریم‏‌های غیرانسانی، بودجه سال آینده کشور را با هدف توسعه اقتصادی و نیز حمایت موثر معیشتی از مردم، تنظیم کرده است.

وضعیت و شرایط اقتصادی کشور اقتضا می‏‌کند که با لحاظ تمامی الزامات، نیازها و داشته‏‌های کشور، افقی امیدوارکننده و آرامش‏‌زا در توسعه اقتصادی و معیشت و مردم باید اثرات مثبت آن را در زندگی خود احساس کنند. به همین دلیل هرگونه تصمیمی که منجر به فشار مضاعف اقتصادی به معیشت مردم و اقتصاد کشور شود، پذیرفته نخواهد بود.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته