7 دی 1399

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام مطرح کرد:

ایثار و فداکاری مدافعان سلامت در عرصه خدمت به مردم

ایثار و فداکاری مدافعان سلامت در عرصه خدمت به مردم

کریمیان گفت: ایثار و فداکاری کادر درمان در عرصه خدمت به مردم و مبارزه با بیماری کرونا به گونه‌ای مشهود بوده که قدرشناسی تمام اقشار جامعه را به دنبال داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در ایام شیوع بیماری کرونا ، همکاران ما در عرصه خدمت به مردم و بیماران ، به شایستگی به رسالت سازمانی و انسانی خود عمل نمودند.
وی بیان کرد: ایثار و فداکاری همکاران ما در عرصه خدمت به مردم و مبارزه با بیماری کرونا به گونه‌ای مشهود بوده که قدرشناسی تمام اقشار جامعه را به دنبال داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: خوشبختانه در روز‌های اخیر شاهد کاهش محسوس آمار مبتلایان، بستری‌ها و فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا بوده‌ایم و امیدواریم که با رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی در جامعه، سیر نزولی این آمار‌ها همچنان تداوم یابد.

وی مطرح کرد: در جریان شیوع بیماری کرونا متاسفانه برخی از بیماران جان خود را از دست دادند و هم‌استانی‌های ما داغدار و عزادار از دست دادن عزیزانشان شدند.

کریمیان بیان کرد: ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده‌های درگذشتگان بیماری کرونا ، امیدواریم که هیچگاه شاهد اوج‌گیری دوباره کرونا در استان نباشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته