14 دی 1399

شهید سلیمانی الگوی مدافعان سلامت است

شهید سلیمانی الگوی مدافعان سلامت است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: فرهنگ ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی که شهید سلیمانی از سردمداران آن در کشور بود، در این روزهای بحرانی الگوی مدافعان سلامت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایسنا ؛ دکتر مهرزاد لطفی در ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا ضمن تسلیت سالروز شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی، او را فرمانده‌ای شجاع و فداکار خواند که تمام عمر پربرکت خود را در دفاع از عزت، اقتدار و امنیت ملت بزرگ ایران و مظلومان جهان به ویژه کشورهای اسلامی صرف کرد.

وی شهادت این سردار رشید اسلام را ثبت یک نقطه روشن در تاریخ دانست و افزود: یاد و نام این شهید پرافتخار وطن همواره جاویدان است و در این بحران نیز طرحی عظیم و ملی به نام او، برای مدیریت بهتر بحران کروناویروس در حال اجراست که طی هفته های اخیر دستاوردهای خوبی داشته و امید است به برکت نام آن شهید بزرگوار، این دستاوردها روزافزون باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان کرد: همه ما در شرایط بحران کرونا یار و یاور هم هستیم، چرا که دانشگاه و کشور متعلق به همه است و ما خدمتگزار مردم هستیم و تلاش می‌کنیم به مملکت و میهن خود خدمت کنیم.
 
 پیگیری وضعیت مناطق مختلف استان از نظر میزان شیوع کروناویروس، آمارهای نمونه گیری و فعالیت آزمایشگاه‌های تشخیصی استان، روند پذیرش و بستری بیماران در بخش‌های عادی و ویژه، همچنین علت‌های جان باختن مبتلایان کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، از دیگر محورهای مورد بررسی رئیس دانشگاه در نشست امروز بود.

منبع: ایسنا

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته