14 دی 1399

فداکاری کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا در تاریخ ماندگار شده است

فداکاری کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا در تاریخ ماندگار شده است

رئیس بیمه سلامت شهرستان مهران گفت: پرستاران و مجموعه کادر بهداشت و درمان در عرصه مقابله با ویروس کرونا فراتر از وظیفه خود برای سلامت مردم ایثار کردند و این فداکاری در تاریخ ماندگار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان  ؛ حمیدرضا شیری رئیس بیمه سلامت شهرستان مهران به پاس تلاش‌های شبانه روزی قشر درمان، از پرستاران بخش ایزوله بیمارستان امام حسین (ع) شهر مهران ، تجلیل و تقدیر کرد.
وی در این مراسم به نقش مهم پرستاران در زمان شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: پرستاران و مجموعه کادر بهداشت و درمان در عرصه مقابله با ویروس کرونا فراتر از وظیفه خود برای سلامت مردم تلاش و ایثار کردند و این فداکاری، از جان گذشتگی و صبر آنان برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.
شیری بیان کرد: پرستاران جایگاه ویژه‌ای در بخش سلامت جامعه ایفا می‌کنند.
وی همچنین شغل پرستاری را مکمل کار پزشکان ذکر کرد و ادامه داد: بدون حضور کادر پرستاری در بیمارستان‌ها ، زحمات پزشکان نیز بی ثمر خواهد بود.
منبع: باشگاه خبرنگاران

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته