2 دی 1399

فراخوان دعوت جامعه پرستاری به شرکت در پویش «رهبرم سپاس»

فراخوان دعوت جامعه پرستاری به شرکت در پویش «رهبرم سپاس»

در پی بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فرمایشات گرانسنگ معظم له در تقدیر از جایگاه و مقام رفیع پرستار و توصیه به مسئولان به عمل به تکالیف قانون در قبال پرستاران، جامعه پرستاری کشور در پویش «رهبرم سپاس» شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ متن دعوت جامعه پرستاری به شرکت در پویش «رهبرم سپاس» به این شرح است:

پرستار گرامی با سلام و درودی خاضعانه و ارادتی خالصانه حضور شما که مظهر سِلم و سلامت و از تبار باران هستید. فروغ مهرتان روشنی بخش حریم حیات و بارش ابر کرامتتان؛ تسکین آلام.

بی شک وصف پاسداشت قدر شما در بازآفرینی سلامت بیماران به ویژه در ایام صعب همه‌گیری کرونا در توان هیچ قلمی نیست اما موج ایجاد شده در راستای قدرشناسی و تکریم جامعه پرستاری طی هفته پرستار توسط مردم و مسئولان یکی از زیباترین و بدیع ترین صحنه های همگرایی و آفرینش سرمایه اجتماعی را در تاریخ پرستاری ایران زمین رقم زد که اوج آن، در بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در روز میلاد حضرت زینب (س) انعکاس یافت. 

فرمایشات  گرانسنگ معظم له علاوه بر تقدیر از جایگاه و مقام رفیع پرستار در جامعه و توصیه مسئولان به عمل به تکلیف و وظایفشان درقبال پرستاران، به اصلی ترین مطالبه صنفی و حرفه ای پرستاران یعنی :

«لزوم اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری» اشاره کردند.

اهمیت تاریخی این رهنمود، وقتی بیش از پیش رخ می‌نماید ‌که به یاد آوریم جایگاه رفیع رهبری و مشی معظم له، غالبا ارائه رهنمودهای کلان و خط مشی های کلی است و این فرمایش نشانگر اوج توجه و اشراف «امام امت» به جایگاه راهبردی گروه پرستاری در «حفظ و بلکه ارتقاء سلامت امت» است. از این رو به پاس و قدرشناسی از بذل توجه آن بزرگوار در پویش « رهبرم سپاس» شرکت می کنیم و خالصانه عرض می کنیم:

رهبر فرزانه و عظیم الشأن

متقابلا در اقدامی جمعی با ایجاد پویشی تحت عنوان «رهبرم سپاس» در پیمانی مجدد با شما و آحاد ملت ایران؛ «ضربان قلبمان را با نبض سلامت امت اسلامی ایران تنظیم می کنیم.» و ضمن اعلام قدرشناسی مجدد از فرمایشات گهربارتان با شما میثاق دوباره می بندیم که تا آخرین نفر و تا آخرین نفس از سلامت و حیات مردم کشورمان مراقبت کنیم.

گروه پرستاری سراسر کشور

همکاران گرامی گروه پرستاری می توانند با ورود به  آدرس http://ino1.ir/sepas/   نام خود را در این پویش ثبت کنند.

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته