10 مهر 1399

فیلم عروس کرونا، ادای دینی به پرستاران و پزشکان است

فیلم عروس کرونا، ادای دینی به پرستاران و پزشکان است

پوران درخشنده کارگردان سینما مهمان برنامه پشت صحنه رادیو تهران بود و درباره ساخت آخرین اثرش در خصوص پرستاران و پزشکان  گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ درخشنده اظهار کرد: همیشه یک نگاه مصلحانه می‌‌تواند به خیلی از مسائل ما را نزدیک کند و به ما این اجازه را بدهد که با یک نگاه سالم به جامعه نگاه کنیم، بحث ما بحث جامعه است؛ سلامت روح و روان جامعه، امنیت روانی جامعه، جایگاه خانواده و جامعه‌ای که بچه‌ها در آن هستند؛ موضوع حساسی است،خیلی باید فکر کنیم که چقدر موضوع مهمی است و به‌ آن توجه شود.

وی در بخش دیگری از این گفتگوی رادیویی درباره فیلم بعدی خود اظهار کرد: بین ساخت فیلم‌هایم زمان زیاد طول کشیده است، گاهی پنج سال و حتی گاهی ده سال گفتم که ان شاءالله این فیلم را که تمام کردم، بتوانم «عروس کرونا» را کار کنم این فیلم ادای دینی به تمام پرستاران و پزشکان  سراسر جهان به خصوص کشور خودمان است که واقعاً با عشق زندگی خودشان را در خط مقدم گذاشتن، این فیلم مستندی به شکل داستانی و سینمایی است.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته