30 آذر 1399

رئیس مجلس شورای اسلامی:

مجلس پرستاران را تنها نمی گذارد

مجلس پرستاران را تنها نمی گذارد

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتحاد و همکاری قوا به عنوان رمز رفع مشکلات مردم، گفت: مجلس مردم را در میانه مشکلات اقتصادی تنها نمی‌گذارد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری به نقل از خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (یکشنبه30 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار را به همه مردم و و مجاهدان خط مقدم سلامت تبریک گفت.
وی افزود: پرستاران عزیز ما، با کمترین امکانات بیشترین افتخارات را به ارمغان آوردند؛ جان ده‌ها هزار نفر از هموطنان را نجات دادند و خطر را به جان خریدند تا بقیه آسیب کمتری ببینند. فداکاری پرستاران قهرمان در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد شد و بی‌گمان نسل‌های بعد نیز روایت مجاهدت و ایثار پرستاران را برای فرزندان خود تعریف می‌کنند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به پرستاران، افزود: شما قهرمانان سرزمین ما هستید و همۀ ما به شما افتخار می‌کنیم. مطمئن باشید که شما را در میدان خطر تنها نخواهیم گذاشت و تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی خود را موظف می‌دانند تا از همۀ ظرفیت‌های مجلس برای پیگیری مطالبات شما قهرمانان بی نام و نشان بهره گیرند.
قالیباف در ادامه یاد و خاطره بیش از 100 شهید مدافع سلامت از میان پرستاران را گرامی داشت و تصریح کرد: ما قدردان قهرمان های سفیدپوش خود در جای جای ایران عزیزمان هستیم.
وی همچنین با اشاره به لزوم اصلاحات اساسی در لایحه بودجه ۱۴۰۰ تاکید کرد: امیدواریم با توجه به هماهنگی‌های انجام شده، دولت محترم و سازمان برنامه و بودجه، برای اصلاح لایحه نهایت همکاری را به عمل آورند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته