6 آبان 1399

نصب المانی در مهریز برای پاسداشت زحمات کادر درمان

نصب المانی در مهریز برای پاسداشت زحمات کادر درمان

فرماندار مهریز از ساخت و نصب المانی در این شهر به پاس قدردانی از زحمات مدافعان سلامت در این روزهای سخت کرونایی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ رضا زارع زاده  با تقدیر از تلاش‌های کادر درمان به ویژه در مهریز، اظهار کرد: کادر درمان شهرستان از همان روزهای اول انتشار ویروس کرونا، با روحیه ایثارگرانه وارد میدان مبارزه با این بیماری شدند و با جانفشانی و صبوری در جهت درمان بیماران همچنان تلاش می‌کنند که جای قدردانی دارد.
وی گفت: در همین راستا و به پاس قدردانی از کادر درمان مهریز، ساخت المان مدافعان سلامت در دستور کار گرفته که در این رابطه از ایده‌پردازان و نخبگان شهرستان می‌خواهیم  تا طرح و ایده خود را در خصوص این المان به فرمانداری شهرستان اعلام کنند.
وی از نصب این بنای یادبود در میدان پرستار مهریز خبر داد و تاکید کرد: کارشناسان بهداشتی توصیه کرده‌اند تا شهروندان به نکات بهداشتی اهمیت دهند و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا از شیوع بیشتر کووید ۱۹ جلوگیری شود.
فرماندار از مردم خواست تا به منظور جلوگیری از هدررفت تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمانی، حتماً در ترددهای شهری از ماسک استفاده کنند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کادر درمان را در مهار ویروس منحوس کرونا یاری کنند.
زارع‌زاده در پایان بیان کرد: بحرانی بودن شهر مهریز، شایسته مردم فهیم این شهر نیست و نباید با بی‌توجهی برخی شهروندان، خستگی مدافعان سلامت در تن‌شان بماند و این همه تلاش زیر سوال برود لذا تنها راه حمایت از تلاشگران عرصه سلامت توجه به نکات بهداشتی است.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته