27 دی 1399

امام جمعه بوشهر:

همت کادر درمان منجر به مدیریت ویروس کرونا شد

همت کادر درمان منجر به مدیریت ویروس کرونا شد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: همت مسئولان، کادر درمان، گروه‌های جهادی، نهادهای انقلابی، خیران و همراهی مردم منجر به مدیریت ویروس کرونا در استان شده است.

به گزارش پایگاه اطلباع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایرنا ؛آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در نخستین نماز جمعه شهر بوشهر از زمان شیوع ویروس کرونا افزود: انتظار می‌رود در راستای کنترل بیشتر ویروس منحوس کرونا مردم همچنان با تمام وجود دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت و از هرگونه عادی انگاری بپرهیزند.

وی با اشاره به بازگشایی برخی مدرسه‌ها از اول بهمن ماه اظهارداشت: بازگشایی مدرسه‌ها در این شرایط، نمونه عادی‌انگاری در برابر کرونا است و احتمال دارد به دانش آموزان و جامعه آسیب وارد کند در این راستا از وزیر آموزش و پرورش در خواست می‌شود در این خصوص تجدید نظر کند.
امام جمعه بوشهر اضافه کرد: در زمان حاضر مدیریت ویروس کرونا  و جلوگیری از انتشار آن یک ضرورت است به همین دلیل انتظار می‌رود وزارت آموزش و پرورش با بازگشایی برخی از مدرسه‌ها، مسیر صحیح مقابله با کرونا را خدشه دار نکند تا بیماری دوباره اوج نگیرد.

صفایی بوشهری از وزیر آموزش و پرورش و ستاد ملی مقابله با کرونا در خواست کرد؛ تحصیل دانش آموزان همچنان در فضای مجازی ادامه یابد.
وی در خصوص برخی گرانی‌های کاذب در بازار گفت: گرانی‌های غیرحقیقی و کمبود برخی کالاها در این شرایط سخت، اضطراب‌زا  و سبب گلایه‌مندی مردم شده است و انتظار می‌رود مسئولان نسبت به حل این مشکل اقدام کنند.

صفایی بوشهری با قدردانی از مدیریت جامعه در شرایط سخت داخلی و خارجی با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: مدیریت الهی، با بصیرت و اقتدار رهبر معظم انقلاب مایه پیشرفت در همه عرصه‌ها، صیانت نظام اسلامی و عزت مسلمانان شده است.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته