17 فروردین 1400

پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است

پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: کادر درمانی دزفول تحت فشار زیادی هستند؛ نیروهای درمانی باید بیش از حالت معمول و در شرایط سختی به ارائه سرویس بپردازند و از مردم درخواست می‌کنیم که با رعایت پروتکل‌ها، به کادر درمان کمک کنند و سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهند.

به گزارش پایگاهاطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ دکتر علی قمیشی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در دزفول اظهار کرد: این روزها خوزستان درگیر هجمه ویروس کرونا است و کادر درمان دزفول نیز مانند دیگر شهرها با سختی و ناملایمات زیاد، درگیر کنترل بیماری هستند.

وی با بیان اینکه تعداد بستری‌ها بالا است، افزود: در حال حاضر ١٨٠ نفر در بیمارستان‌های دزفول بستری هستند و علاوه بر آن، بیماران غیر کووید - ١٩ نیز که به خدمات درمانی مانند عمل‌های اورژانسی و سایر خدمات نیاز دارند در بیمارستان‌ها بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: در حال حاضر وضعیت بستری به گونه ای است که کادر درمان به سختی در حال ارائه خدمات هستند و این روزها پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است.

وی افزود: کادر درمانی دزفول تحت فشار زیادی هستند؛ نیروهای درمانی باید بیش از حالت معمول و در شرایط سختی به ارائه سرویس بپردازند و از مردم درخواست می‌کنیم که با رعایت پروتکل‌ها، به کادر درمان کمک کنند و سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهند.

قمیشی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: سوشی جدید از ویروس که در خوزستان منتشر شده، سوش انگلیسی است و بسیار مهاجم‌تر و خطرناک است و امکانات ما نیز محدود است.

منبع: ایسنا 

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته