معوقات پرستاران در حال بروز رسانی است

پرداخت معوقات کادر درمان در سمنان همواره یکی از دغدغه‌هایی است که عنوان می‌شود؛ اما مسؤولان علوم پزشکی می‌گویند در حال به‌روزرسانی این معوقات هستند.

تلاش مدافعان سلامت در کاهش مرگ و میر در بابل ستودنی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از پایین تر بودن میزان مرگ و میرهای کرونایی بابل نسبت به میانگین استانی خبر داد و گفت: تلاش مدافعان سلامت در کاهش مرگ و میر در بابل ستودنی است.

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری:

تعرفه گذاری خدمات پرستاری مصوب مجلس است و با سیاست های کلان نظام سلامت و برنامه اقتصاد مقاومتی همخوانی دارد

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری گفت: قبل از بحران کرونا جامعه پرستاری مشکلات و موانع خدمتی داشتند که بحران کرونا باعث شد این مشکلات بیشتر آشکار شود؛ یکی از مشکلات بحث کمبود شدید نیروی انسانی می باشد که از این نظر با استانداردهای جهانی فاصله زیادی داریم، با توجه به افزایش تخت های بیمارستانی از طرفی و عدم استخدام متناسب با آن، خروجی های همانند بازنشسته شدن پرستاران، مهاجرت و.... از طرف دیگر؛ متاسفانه شاهد کمبود شدید نیروی پرستاری هستیم. 

۱۰۰۰ پرستار بابلی به کرونا مبتلا شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: تاکنون هزار پرستار به بیماری کرونا مبتلا و پنج شهید سلامت برای مهار و مقابله با کرونا تقدیم شده است.

تدوین بسته های حمایتی از مدافعان سلامت در دست بررسی است

مشاور سلامت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : تدوین بسته های حمایتی از مدافعان سلامت در دست بررسی است که امیدوارم به زودی نهایی شده و اجرا شود.

135678910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته