معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری:

پیگر اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستیم

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری گفت: سازمان نظام پرستاری یکی از مهمترین الویت هایش پیگیری و اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری می باشد و درخواستش از مسئولین این است که به طور جدی به اجرایی شدن هرچه زودتر این قانون بپردازند.

رئیس شورای عالی نظام پرستاری :

باید مزایایی مشابه ایثارگری برای پرستاران آسیب دیده از کرونا لحاظ شود

رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت:امیدواریم طبق قول‌هایی که مسئولان داده‌اند، مزایایی مشابه ایثارگران برای پرستاران آسیب‌دیده از کرونا لحاظ شود.

سهمیه جذب نیروی پرستار در آزمون استخدامی اصفهان افزایش یافت

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری اصفهان ؛از افزایش سهمیه جذب نیروی پرستار در آزمون استخدامی که مقرر است تا پایان امسال در استان برگزار شود خبر داد و گفت: نزدیک به ۴۰۰ نیروی پرستار در مراکز درمانی این منطقه استخدام می‌شود.

به میزبانی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار شد؛

آیین رونمایی از عروسک نماد مدافعان سلامت در کرمانشاه

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با هدف قدردانی از کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت، ویژه‌برنامه‌ای را با عنوان «فرشتگان رحمت» در روز سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ و در حیاط خانه‌موزه جلیلی برگزار کرد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

استخدام پرستار و اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری از اهم مطالبات پرستاران است

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: حقوق و مزایای پرستاری نسبت به ماهیت کاری که در بیمارستان ها انجام می دهند متناسب نیست و با توجه با شروع کرونا و فعالیتی که این عزیزان در این ایام انجام داده اند ولی آنگونه که شایسته است به مطالبات این عزیزان توجه نشده نارضایتی پرستاران شده است.

123468910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته