برگزیدگان مسابقه عکس نوشت روز پرستار مشخص شدند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از مشخص شدن برگزیدگان مسابقه عکس نوشته که به مناسبت گرامیداشت سالروز تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شده بود، خبر داد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان خبر داد:

پرستاران شرکتی خواستار تعیین وضعیت هستند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان در خصوص درخواست تعیین وضعیت پرستاران شرکتی، مجوزهای استخدامی و رفع کمبود نیروهای پرستاری در استان توضیحاتی ارائه داد.

اعتراض شدید سازمان نظام پرستاری به بی توجهی در استخدام پرستاران با وجود نیاز شدید بیمارستانها، بیماران، مردم و تاکید رهبر معظم انقلاب

رئیس کل سازمان نظام پرستاری به بی توجهی عوامل دخیل در توزیع سهمیه های استخدامی و بی توجهی به کمبود شدید گروه پرستاران در بالین و اختصاص سهمیه اندک استخدامی برای پرستاران در مجوزهای استخدامی ابلاغ شده به دانشگاه ها اعتراض کرد و نسبت به عواقب و تبعات ناشی از کار زیاد، فشارهای روحی و روانی، فرسودگی و خستگی شدید و نیروی کم در گروه پرستاران و آسیب به بیماران، به ویژه در بحران و موجهای سنگین کرونا هشدار داد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت مادر همسر محترم مدیر اداری سازمان

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت مادر همسر مدیر اداری سازمان را تسلیت گفت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

استخدام پرستاران تسریع شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت:در شرایط موجود به دلیل بحران کرونا تخت هایی به بیمارستان ها اضافه شده است، در قبال این افزایش تعداد تخت و از طرفی افزایش بیماران هیچ استخدامی صورت نگرفت که باعث شده پرستاران به دلیل شیفت های طولانی مدت، کار زیاد و... دچار فرسودگی شوند.

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته