رئیس‌جمهور ایران در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

اولویت واکسیناسیون کرونا در ایران با کادر درمان و سالمندان است

روحانی از بانک مرکزی، وزارت خارجه، سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت خواسته خرید و انتقال واکسن کرونا به ایران را تسریع کنند.

کادر درمان جانانه وارد کارزار شدند

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: طرح شهید سلیمانی ایده بسیار موثر و تحسین‌برانگیزی در بحث کنترل ویروس کرونا بوده و مانع از گسترش بیشتر این ویروس شده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم:

از نیروهای پرستار ی شرکتی حمایت جدی خواهیم داشت


پاکمهر گفت:کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس یازدهم برای رفع مشکلات معیشتی کادر درمان برنامه های خوبی را تدارک دیده که امید است با همراهی دولت و تصویب بودجه های مربوطه به آن به نحو شایسته بتوانیم زحمات این عزیزان را جبران نماییم.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:

کادر درمان در الویت تزریق واکسن کرونا هستند

رئیسی با اشاره به اولین گروه اولویت‌های دریافت واکسن، گفت: گروه‌های در اولویت به ترتیب شامل سالمندان، کادر بهداشت و درمان، بیماران سرطانی، جانبازان با درصد بالا، افرادی که کارهای پرریسک دارند و مشاغلی مثل معلمان، نیروهای انتظامی در مجموع حداقل ۲۱ میلیون نفر باید واکسن را دریافت کنند.

دکتر میرزابیگی:

به زودی دستاوردهای خوبی برای پرستاران شرکتی و پرستاران سایر دستگاهها داریم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: موضوع  فوق العاده ویژه و تغییر وضعیت نیروهای شرکتی  به طور جدی در دستور کار سازمان نظام پرستاری است و این روزها با جلسات مکرر با حوزه های مربوطه در مجلس شورای اسلامی، وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه به طور قاطع تا حصول نتیجه ؛ این مطالبه را از دستگاههای مسئول پیگیری می کنیم و به زودی خبرهای خوشی برای نیروهای شرکتی داریم.

اولین34568101112انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته