22 شهریور 1400

اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، متن این اطلاعیه به این شرح است: به اطلاع کلیه همکاران محترم گروه پرستاری می رساند که سازمان نظام پرستاری با توجه به معضل کمبود نیروی پرستار در کشور در حال حاضر هیچ گونه همکاری با افراد حقیقی و حقوقی در رابطه با اعزام پرستار به خارج از کشور ندارد و هر گونه استفاده از نام و عنوان سازمان نظام پرستاری برای جلب اعتماد افراد در این زمینه غیر قانونی است. 

از همکاران محترم درخواست می شود در صورتی که افرادی تحت عنوان «سازمان  نظام پرستاری» ادعائی در این زمینه داشتند و یا موجب تضییع حقوق همکاران شده اند موارد را برای پیگیری قانونی به واحد حقوقی سازمان نظام پرستاری اعلام کنند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته