28 اردیبهشت 1400

حداقل حقوق پرستاران شرکتی هفت میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد

حداقل حقوق پرستاران شرکتی هفت میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد

با پیگیری های سازمان نظام پرستاری و بر اساس مصوبه شورای عالی سازمان برنامه و بودجه حداقل حقوق دریافتی پرستاران شرکتی در سال 1400 هفت میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه، پس از مصوبات شورای عالی این سازمان و پیگیری های این سازمان از وزارت بهداشت و نیز به دنبال برگزاری جلسات کارشناسی متعدد و تلاش های ‌ارزنده  بخشهای مختلف که پرستاران شرکتی زیادی در زیرمجموعه خود دارند. به خصوص مدیران موسسه آواسلامت و پذیرش وزارت بهداشت. در مورد حقوق این نیروها جمع بندی شد.

بر اساس جمع بندی انجام شده، سرجمع حکم پرستاران شرکتی شامل پنج میلیون و 700  هزارتومان پایه به اضافه 450 هزار تومان حق مسکن به اضافه 190 هزار تومان سنوات ماهانه به اضافه یک میلیون و 200 هزار تومان فوق العاده ویژه به اضافه حدود 400 هزار تومان نوبت کاری تعیین شد.

بنابراین  سر سرجمع حکم یک کارشناس پرستاری شرکتی هفت میلیون و 900 هزار تومان خواهد بود.

پیگیری های سازمان نظام پرستاری

برای گروه کمک پرستاری نیز تقریبا سرجمع حکم به صورت کلی حدود 6 میلیون تومان می شود.

سازمان نظام پرستاری کشور وظیفه خود می داند از همکاری های علاج جویانه و نتیجه بخش سازمان برنامه و بودجه، معاونت  توسعه وزارت بهداشت و مدیران زیر مجموعه آن؛ مدیرعامل پرتلاش؛ اعضای  هیات مدیره و مدیران  خدوم موسسه آواسلامت  قدردانی کند.

سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: به پرستاران شرکتی اطمینان خاطر می دهیم که هم وضعیت حقوق و معیشت این پرستاران و هم تغییرات وضعیت استخدامی آنها همچنان در دستور کار سازمان نظام پرستاری است و تاحصول نتیجه کامل پیگیری خواهد شد. 

روسای هیات مدیره ها ی نظام پرستاری در دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز مراقبت کنند که این تغییرات و افزایش‌ها در همه دانشگاهها حداکثر ازهمین ابتدای اردیبهشت  1400 اعمال شود.

همچنین رسیدگی به مباحث مربوط به پرستاران و پرتلاش تامین اجتماعی، بخش خصوصی وغیر دولتی و نیروهای مسلح نیز این روزها در دستور کار سازمان نظام پرستاری است. و پیگیری ها مداوم و بی وقفه در جریان است. پرستاران تامین اجتماعی پرستاران مراکز غیر دولتی نیز به زودی خبرهای خوبی را خواهند شنید. 

پرستاران عزیز نیروهای مسلح نیز در جریان باشند که پیگیری ها برای حقوق و مزایای این عزیزان نیز درجریان است.  

ازخداوند بزرگ، توفیقات روز افزون همه عزیزان پرستار و پرستاران را خواستاریم و برای همه فرشتگان رحمت ومجاهدان جان برکف فی سبیل الله؛ در این روزهای سخت و نفسگیر آرزوی سلامت و توفیقات روز افزون داریم. باشد که با دعای خیرتان، خادمین خودرا یاری و کمک کنید.  تا بهتر و بیشتر برای شما؛ مردم و نظام سلامت تلاش کنند. 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته