8 دی 1400

معاون پرستاری وزیر بهداشت:

قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاران از ابتدای دی‌ماه اجرایی می‌شود

قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاران از ابتدای دی‌ماه اجرایی می‌شود

معاون پرستاری وزیر بهداشت از اجرایی شدن قانون تعرفه‌گذاری پرستاران از ابتدای دی‌ماه سال جاری خبر داد و گفت:‌ پرداختی‌های مربوط به این قانون از 1 دی محاسبه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری‌؛ عباس عبادی، معاون پرستاری وزیر بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «سرانجام قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به کجا رسیده و از چه زمانی اجرایی خواهد شد؟»،گفت:تعرفه گذاری خدمات پرستاری از اول دی ماه عملیاتی و اجرایی شده است.

وی در توضیح اجرایی شدن این قانون،متذکر شد:‌با یک افزایش میزان پیش بینی شده برای سال سال جاری در نظر گرفته شده و با یک افزایش میزان برای سال آینده و سال پس از آن نیز در نظر گرفته شده است.

معاون پرستاری وزیر بهداشت ابراز داشت: محل پرداخت این موضوع  در سال جاری و سال 1401 در ردیف بودجه عمومی و پرداخت آن به سرانه بیمه است و از این محل به پرستاران پرداخت خواهد شد.

عبادی یادآور شد:‌مبالغ مربوط به قانون تعرفه گذاری پرستاران از اول دی ماه سال جاری محاسبه و به این افراد پرداخت می‌شود.

وی در واکنش «به اعتراض دانشجویان پرستاری نسبت به حقوق کم»،بیان داشت:‌ روز گذشته با شورای صنف دانشجویان پرستاری جلسه داشتیم و قرار است بین معاونت دانشجویی، آموزش و پرستاری هماهنگی ایجاد شود؛در حال بازبینی این موضوع هستیم و امیدواریم این موضوع نیز حل شود.

منبع: فارس 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته