12 دی 1400

سازمان نظام پرستاری با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کند

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه مراقبتهای پرستاری و سلامت

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه مراقبتهای پرستاری و سلامت

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه سلامت به همت سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و انجمن ملی پرستاران جامعه نگر  برگزار می شود.

 طبق هدف گذاری های انجام شده برای این رویداد، محصولات نوآورانه با محوریت فناوری‌های نوین دیجیتال و سرمایه پذیر و تلفیق فناوری با نیازهای حوزه سلامت با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و دولتی، بانکها و صندوق های اعتباری، مدیران مراکز رشد و شتابدهنده های تخصصی، مدیران صندوق های خطر پذیر و مدیران ارشد دولتی از دستگاه های ستادی و اجرایی کشور برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، توسعه ی هدفمند کسب و کارهای حوزه سلامت؛ استفاده از ظرفیت فن آوری های نوین سرمایه پذیر در حوزه سلامت؛ شناسایی بهتر ایده های نوآورانه و فنآورانه؛    تشکیل زیست بوم امکان سنجی از صاحبان ایده و سرمایه؛ تسریع ارتباط گیری ایده ها و سرمایه ها و بهره گیری از پتانسیل گسترده صنعت مراقبت از جمله اهداف این رویداد است.

محورهای مورد نظر در این رویداد عبارتند از خدمات سلامت  از راه دور، صنعت مراقبت و بیماریهای مزمن؛ واقعیت مجازی در سلامت؛ فناوری های دیجیتال در هوم کر؛ آموزش الکترونیکی؛ سیستم های طبقه بندی در حوزه سلامت؛ اینترنت اشیا در سلامت و ابزارهای مدیریت و نظارت درسلامت.
علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این رویداد می توانند به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس  https://ghazal.inif.ir/Nsfund_Project/new/ مراجعه کنند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته