20 مهر 1400

همنوایی جامعه پرستاری بهترین نقشه راه برای ارتقای حرفه پرستاری است

همنوایی جامعه پرستاری بهترین نقشه راه برای ارتقای حرفه پرستاری است

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از پرستاران بزرگترین پشتوانه برای حل مشکلات و موانع موجود است، گفت: همنوایی جامعه پرستاری بهترین نقشه راه برای ارتقای حرفه پرستاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ دکتر عباس عبادی، در دیدار هیات رییسه شورای عالی نظام پرستاری، با بیان اینکه نظام پزشکی و نظام پرستاری قبل از هر نوع دغدغه صنفی سیاست ‌های خود را بر چهارچوب رفع دغدغه های مردم و ارائه بهترین خدمت به آنها بنا کرده ‌اند، اظهارکرد: برای رسیدن به این هدف و رضایت خداوند و مردم، تعامل، همراهی و همفکری ارجحیت دارد تا شاهد روزهای درخشان تر جامعه پرستاری باشیم.

وی با تاکید بر اینکه همنوایی جامعه پرستاری بهترین نقشه راه برای حل مشکلات و رفع موانع این حرفه است، افزود: معاونت پرستاری به عنوان نهاد حاکمیتی ضمن تلاش برای ارتقای جایگاه پرستاری و افزایش و بهبود کیفیت مراقبت، در راستای تحقق مطالبات این جامعه اهتمام خواهد داشت.    

معاون پرستاری وزارت بهداشت در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با جامعه پرستاری در روز پرستار سال 98 و بیانات و حمایت های مکرر و بی دریغ ایشان در ایام پاندمی کووید 19 در حمایت از جامعه پرستاری، عنوان کرد: بیانات و رهنمودهای ارزشمند رهبرمعظم انقلاب بزرگترین پشتوانه برای دستیابی به مطالبات، برنامه ها و اهداف عالی پرستاری است.

گفتنی است، در این دیدار، دکتر محمد میرزابیگی، رییس سازمان نظام پرستاری، شمس الدین شمس، رییس شورای عالی پرستاری، حمیدرضا عزیز، احمد نجاتیان و کورش نادری از معاونین سازمان نظام پرستاری نیز در سخنانی ضمن تبریک انتصاب دکتر عبادی به عنوان معاون پرستاری وزارت بهداشت و آرزوی موفقیت برای ایشان، بر تعامل و همکاری در جهت رفع دغدغه های و موانع موجود، تاکید کردند.

منبع: وبدا 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته