-
برقراری فوق العاده خاص کارکنان بهداشتی و درمانی در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه

معاون توسعه منابع و مدیریت وزیر بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌ و بودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه است که امیدواریم سازمان برنامه‌ و بودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

  • 7 بهمن 1400
  • نظرات: 0
فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با تاکید مقام معظم رهبری، اتحاد سازمان نظام پرستاری، وزارت بهداشت و مجلس فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است و زمان آن است که برای تحقق خواسته های پرستاران منابع پایدار تامین شود.

  • 6 بهمن 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری فسا: 

قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری نیازمند شفاف سازی بیشتر است

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری فسا گفت: جامعه پرستاری درباره روش اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری ابهام و سوالات زیادی دارد و لازم است در این مورد شفاف سازی و اطلاع رسانی بیشتری انجام شود.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

کارانه پرستاران از اول دی بر مبنای قانون تعرفه گذاری محاسبه می‌شود

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: کارانه پرستاران از اول دی بر اساس قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری محاسبه و پرداخت می شود و حتما افزایش خواهد داشت. استخدام نیرو با اولویت تبدیل وضعیت پرستاران پیگیری می شود و حتما برای اجرای فوق العاده خاص راهی پیدا می کنیم.

عضو شورای عالی نظام پرستاری: 

سهم پرستاران در سرانه خدمات سلامت مشخص می شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: مهمترین دستاورد اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، اقتدار این حرفه و برخورداری از هویت مستقل است و با اجرای این قانون سهم پرستارا در سرانه خدمات سلامت مشخص می وشد.

گفت و گوی زنده دکتر میرزابیگی با پرستاران

رئیس کل سازمان نظام پرستاری شنبه از طریق صفحه اینستاگرام خود به صورت زنده درباره مسائل روز جامعه پرستاری با پرستاران صحبت می کند.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

فوق العاده خاص و تغییر وضعیت نیروهای پرستار تا حصول نتیجه پیگیری می شود

رئیس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: موضوع فوق العاده خاص و تغییر وضعیت نیروهای پرستار شرکتی و قراردادی تا حصول نتیجه پیگیری می شود.

پرستاران در «پویش سپاس رهبرم»، شرکت می کنند

جامعه پرستاری به پاس قدردانی از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب و توجه دادن مسئولان اجرایی برای رسیدگی به مطالبات پرستاران و تقویت جامعه پرستاری با شرکت در «پویش سپاس رهبرم» از ایشان قدردانی می کند.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

افزایش حقوق پرستاران و اجرای قانون تعرفه گذاری از دستاوردهای دوره پنجم نظام پرستاری است

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: سازمان نظام پرستاری در دوره پنجم برای پیگیری مطالبات پرستاران دستاوردهای بزرگی داشته افزایش دو تا سه برابری حقوق پرستاران، به نتیجه رساندن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری از جمله مهمترین این دستاوردهاست و مسائل دیگری مانند فوق العاده خاص و تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی نیز در حال پیگیری است.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

پرستاران به زودی شاهد تحولات ناشی از اجرای قانون تعرفه گذاری خواهند بود

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: زیرساخت‌ها برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به روزرسانی شده و به زودی پرستاران شاهد تغییر و تحولات ناشی از اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری خواهند بود.

برگزیدگان جشنواره عکس پرستار و کرونا تجلیل شدند

برگزیدگان جشنواره عکس پرستار و کرونا با حضور در سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی تجلیل شدند.
 

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر:

پرستاران شرکتی منتظر اجرای وعده تبدیل وضعیت هستند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر: پرستاران شرکتی منتظر اجرای وعده تبدیل وضعیت هستند زیرا تفاوت حقوق و درآمد آنها با پرستاران رسمی و پیمانی در حالی که کار و شرح وظایف یکسان دارند، آنان را آزار می دهد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شاهین دژ: 

اجرای تعرفه گذاری به خدمات پرستاران هویت می‌دهد

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شاهین دژ گفت: با اجرا شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری علاوه بر اینکه شغل و حرفه پرستاران هویت مستقل پیدا می کند، کارانه پرستاران افزایش می یابد و هزینه های بیمارستانها و بیمه ها کم می شود.

بازدید معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری از درمانگاه ارامنه آودیسیان و تبریک سال نو میلادی

 معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری با  حضور در درمانگاه آودیسیان سال نو میلادی را به هموطنان مسیحی  تبریک گفت.
 

سازمان نظام پرستاری با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کند

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه مراقبتهای پرستاری و سلامت

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه سلامت به همت سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و انجمن ملی پرستاران جامعه نگر  برگزار می شود.

ثبت نام سومین آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران تمدید شد

مهلت ثبت نام و ویرایش ثبت نام سومین دوره آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران تا ۱۴ دی تمدید شد.

علل شایع بیماری‌های کلیوی چیست؟/ هشدار نسبت به درمان خانگی سنگ کلیه

سرپرستار بخش نفرولوژی و پیوند کلیه بیمارستان شهدای تجریش با اشاره به علل شایع بروز بیماری‌های کلیوی هشدار داد: انجام درمان‌های خانگی برای سنگ کلیه می‌تواند باعث جابجایی سنگ و بروز مشکلاتی در درمان آن شود. 

245678910انتها

انتخابگر پوسته