-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

خدمت کادر درمان در مقابله با کرونا جهاد فی سبیل الله است


امام جمعه شهرستان صحنه گفت: امروز جهاد فی سبیل الله همین کاری است که پرستاران،پزشکان و مجموعه کادر درمان در مقابله با کرونا انجام می دهند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید پرستار سید عباس سجادی

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، آقای سید عباس سجادی را تسلیت گفت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری : 

عدم توجه به مطالبات پرستاران موجب کاهش انگیزه این عزیزان می شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری: مهمترین مشکل پرستاران در زمان حاضر کمبود بسیار شدید نیروی پرستار در بیمارستانها و مراکز درمانی است که به خصوص در شرایط همه گیری کرونا فشار کاری پرستاران را مضاعف کرده و این عزیزان روبه خستگی و فرسودگی می باشند.

اعلام جزئیات برگزاری "آیین ملی اهدای تندیس فرشته سلامت"


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی «آیین ملی اهدای تندیس فرشته سلامت» را عامل زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار در دانشگاه‌ها خواند و گفت: انگیزه دانشجویان، پرستاران و پزشکان در خط مقدم مبارزه با کرونا همانند انگیزه رزمندگان در مقابله با دشمن در طول سال‌های دفاع مقدس است.

فیلم پرستار برگزیده بخش مسابقه داستانی جشنواره «فیلم عمار» معرفی شد

در هشتمین ویژه ‌برنامه تلویزیونی یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار که از شبکه افق روی آنتن رفت و فیلم پرستار  یکی از برگزیدگان این مسابقه شد .

درخشش تلاش مدافعان سلامت گیلان در جشنواره های بین المللی

فیلم کوتاه "وارث" به تهیه‌کنندگی عرفان شهبازی و کارگردانی مانا پاک‌سرشت در نخستین جشنواره کرونا ویروس دهلی هندوستان برگزیده و تقدیر شد.

وصیت پرستار شهید خدمت برای کمک به مدرسه‌سازی

محمدشکری پرستار بخش بیماران کرونایی، ۴ ماه نتوانست دخترش را در آغوش بگیرد و با این حسرت از دنیا رفت

آیت‌الله رئیسی در جمع تعدادی از پرستاران شهر پاوه؛

مردم زحمات پرستاران و کادر درمان را ببینند

آیت‌الله رئیسی در جمع تعدادی از پرستاران شهر پاوه: مردم باید زحمات کادر درمانی و پرستاری و دوری آنها از خانواده‌هایشان را ببینند.

 

مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران:

ایثار مدافعان سلامت هیچگاه از خاطر مردم پاک نمی‌شود

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: روزی کرونا تمام شده و این بیماری ریشه‌کن می‌شود ولی ایثار مدافعان سلامت هیچگاه از خاطر مردم پاک نمی‌شود.

اهدای سرود "از ۲۰" به پرستاران

دبیر مسابقه "از۲۰" از رونمایی از سرود این رویداد رقابتی فرهنگی نوجوانان و اهدای آن به پرستاران خبر داد.

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری:

پیگر اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستیم

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری گفت: سازمان نظام پرستاری یکی از مهمترین الویت هایش پیگیری و اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری می باشد و درخواستش از مسئولین این است که به طور جدی به اجرایی شدن هرچه زودتر این قانون بپردازند.

رئیس شورای عالی نظام پرستاری :

باید مزایایی مشابه ایثارگری برای پرستاران آسیب دیده از کرونا لحاظ شود

رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت:امیدواریم طبق قول‌هایی که مسئولان داده‌اند، مزایایی مشابه ایثارگران برای پرستاران آسیب‌دیده از کرونا لحاظ شود.

سهمیه جذب نیروی پرستار در آزمون استخدامی اصفهان افزایش یافت

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری اصفهان ؛از افزایش سهمیه جذب نیروی پرستار در آزمون استخدامی که مقرر است تا پایان امسال در استان برگزار شود خبر داد و گفت: نزدیک به ۴۰۰ نیروی پرستار در مراکز درمانی این منطقه استخدام می‌شود.

به میزبانی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار شد؛

آیین رونمایی از عروسک نماد مدافعان سلامت در کرمانشاه

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با هدف قدردانی از کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت، ویژه‌برنامه‌ای را با عنوان «فرشتگان رحمت» در روز سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ و در حیاط خانه‌موزه جلیلی برگزار کرد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

استخدام پرستار و اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری از اهم مطالبات پرستاران است

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: حقوق و مزایای پرستاری نسبت به ماهیت کاری که در بیمارستان ها انجام می دهند متناسب نیست و با توجه با شروع کرونا و فعالیتی که این عزیزان در این ایام انجام داده اند ولی آنگونه که شایسته است به مطالبات این عزیزان توجه نشده نارضایتی پرستاران شده است.

245678910انتها

انتخابگر پوسته