-
پیام رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در پیامی به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی ضمن گرامیداشت یاد شهدای این عرصه، این روز را به خدمتگزاران سختکوش اورژانس تبریک گفت و بر حل مشکلات این گروه تاکید کرد.

  • 26 شهریور 1400
  • نظرات: 0
اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

  • 22 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

مدافعان سلامت خسته‌تر از همیشه

به اذعان مسئولان بهداشتی و درمانی روزهای سیاه کرونایی فرا رسیده و با افزایش چشمگیر مبتلایان، بیماران بستری و جان باختگان ویروس کرونا کشور در وضعیت حاد و بحرانی قرار گرفته است.

کمیسیون حقوقی شورایعالی نظام پرستاری برگزار گردید

نشست کمیسیون حقوقی شورایعالی نظام پرستاری با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.

چهارمین کنگره واکاوی آموزش پرستاری و مامایی برگزار می شود

چهارمین کنگره واکاوی آموزش پرستاری و مامایی در آذر ماه برگزار می شود. 

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خمین:

تاخیر در استخدام پرستاران، مشکل جدی در سیستم سلامت کشور است

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خمین گفت: تاخیر در استخدام پرستاران و عدم تزریق نیروی کافی مشکل جدی در سیستم سلامت کشور است . که نیاز می باشد هرچه سریع تر نسبت به این موضوع اقدام شود .

بیمارستان شادگان با کمبود پرستار روبه‌رو است

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان روند ابتلا به بیماری کووید ۱۹در این شهرستان را نگران کننده توصیف کرد و گفت: با توجه به روند بیماری در شادگان با کمبود نیروی انسانی و پرستار مواجه هستیم.

رییس بیمارستان رازی اهواز بیان کرد:

هر پرستار در یک شیفت به ۲۰ بیمار کرونایی رسیدگی می کند

رییس بیمارستان رازی اهواز گفت: آمار تریاژ ما تا ۷۵۰ نفر در روز رسید که از این میزان ۳۵۴ کارت بستری صادر شده است.

مدافعان سلامت یکی پس از دیگری "پرپر" می‌شوند

در حالی استان فارس روزهای سخت و طاقت فرسای کرونایی را سپری می‌کند که به دلیل بی‌توجهی‌ها و ساده‌انگاری‌ها کادر درمان خسته و افسرده شدند.

هشدار رئیس سازمان نظام پرستاری نسبت به کمبود پرستار

رئیس کل سازمان نظام پرستاری نسبت به کمبود نیروی پرستار، سختی کار، اضافه کاری اجباری و بکارگیری پرستاران با قراردادهای موقت به خصوص در زمان مواجهه با کرونا و آسیب های آن به مردم هشدار داد و بهبود وضعیت پرستاران و رفع کمبود نیرو را در این حوزه خواستار شد.

در گفت و گو با خبرنگار سازمان نظام پرستاری؛

پرستاری که با وجود دست شکسته، عشق را در خدمت به بیمار خلاصه کرد

 منیژه غفاری پرستار اردبیلی‌ سفیدپوشی که با دست شکسته و گچ گرفته شده ؛ همه روزه دربخش کرونا حاضر‌ می‌شود و با عشق به همکاران و بیماران کمک می کند .

کادر درمان بخش خصوصی به سرعت واکسینه خواهند شد

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا از واکسیناسیون به سرعت تمامی پرسنل و کادر درمان بخش خصوصی خبر داد و گفت: واکسیناسیون خانواده اعضای کادر درمان بخش خصوصی از هفته آینده آغاز می شود.

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری :

تکلیف آزمون استخدام پرستاران راروشن کنید

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: سال گذشته آزمونی برای استخدام پرستاران برگزار شد اما هنوز نتایج نهایی این آزمون، مشخص نشده است.

یادداشت:

کرونا دشمن دلداده پرستاران

پرستار در اوج غربت، بناگاه با دشمنی فوق‌العاده کوچک ولی بشدت مرگبار مواجه شد، در مصاف ایثارگرانه با ویروس منحوس کرونا بود که این دشمن مبلغ پرستاران نجیب این سرزمین و همه کشورها شد.

مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور برگزار می کند:

مسابقه دلنوشته دانشجویی با عنوان " با حسین حرف بزن"

مسابقه دلنوشته دانشجویی با عنوان " با حسین حرف بزن" و مسابقه کتابخوانی از کتاب "دیلماج" ویژه دانشجویان گروه پرستاری (پرستاری، هوشبری، اتاق عمل و فوریت پزشکی) برگزار می گردد.

یادداشت نایب رئیس اول شورایعالی نظام پرستاری کشور:

پیک های بی تفاوتی کرونا یکی پس از دیگری

نایب رئیس اول شورایعالی در یادداشتی از مشکلات حوزه سلامت و کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس محنوس کرونا هستند، تشریح کرد.‌

«ناخوانده در شهر»؛ روایت دردهای کادر درمان

مستند نیمه‌بلند «ناخوانده در شهر» روایت زندگی و کار یک پرستار در بیمارستان واسعی شهر سبزوار است؛ یکی از هزاران کادر درمانی که در دوران سخت مواجهه و مقابله با همه‌گیری کرونا روزها و شب‌های سخت و نگران‌کننده‌ای را گذراند.

135678910انتها

انتخابگر پوسته