-
برقراری فوق العاده خاص کارکنان بهداشتی و درمانی در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه

معاون توسعه منابع و مدیریت وزیر بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌ و بودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه است که امیدواریم سازمان برنامه‌ و بودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

  • 7 بهمن 1400
  • نظرات: 0
فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با تاکید مقام معظم رهبری، اتحاد سازمان نظام پرستاری، وزارت بهداشت و مجلس فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است و زمان آن است که برای تحقق خواسته های پرستاران منابع پایدار تامین شود.

  • 6 بهمن 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

معاون پرستاری وزیر بهداشت:

قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاران از ابتدای دی‌ماه اجرایی می‌شود

معاون پرستاری وزیر بهداشت از اجرایی شدن قانون تعرفه‌گذاری پرستاران از ابتدای دی‌ماه سال جاری خبر داد و گفت:‌ پرداختی‌های مربوط به این قانون از 1 دی محاسبه می‌شود.

اهمیت بیمه مسئولیت برای پرستاران

کارشناس بیمه گفت: بیمه مسئولیت پرستاری و پیراپزشکی از جمله موضوعات مهم است. پرستاران و کادر درمان باید به ضرورت و اهمیت این بیمه نامه آگاهی کامل داشته باشند. تا در زمان خطرات ناشی از اشتباه فردی با داشتن بیمه مسئولیت امنیت خاطر برای آنان ایجاد شود. 

رئیس شورای عالی نظام پرستاری در جمع دانشجویان:

مطالبه گری دانشجویان، مسئولان را به حرکت می‌آورد

رئیس شورای عالی نظام پرستاری در جمع اعضای شورای صنفی دانشجویان پرستاری کشور گفت: شروع فعالیت سازمان نظام پرستاری با فعالیت های دانشجویی بود و اکنون نیز دانشجویان می توانند با مطالبه گری مسئولان را درگیر کنند و به حرکت آورند.

مدیر پرستاری بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری:

آب جوش و شعله شایع‌ترین عوامل سوختگی/ اقدامات اولیه در مواجهه با سوختگی چیست؟

مدیر پرستاری بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری اقدامات اولیه در مواجهه با سوختگی را تشریح کرد و گفت: بیشترین علت سوختگی در کودکان، آب جوش و در بزرگسالان، شعله است.

نامه مهم وزیر بهداشت به رئیس دفتر رئیس جمهوری برای استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای بهداشتی و درمانی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای به رئیس دفتر رئیس جمهوری، تصویب تبدیل وضعیت و استخدام کارکنان شرکتی، قراردادی و مشمولان قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان را در در ستاد ملی کرونا خواستار شد.

پای صحبت فعالان صنفی پرستاری

پرستاران چشم انتظار اجرای فوق العاده خاص/دستور رئیس جمهور برای ماندگاری و کاهش مهاجرت پرستاران

اجرای مصوبه فوق العاده خاص برای نیروهای نظام سلامت و پرستاران از جمله مهمترین مطالبات این قشر زحمتکش است که در دوسال گذشته در خط مقدم مبارزه با کرونا بوده‌اند آنان می گویند، چرا با وجود دستور و تاکید رئیس جمهوری این مصوبه اجرا نمی‌شود، در حالی که می‌تواند به افزایش انگیزه و کاهش مهاجرت پرستاران منجر شود.

عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری جامعه نگر: 

فعالیت مراکز هوم کر، ورود بیماران به بیمارستانها را کم کرد

عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری جامعه نگر گفت: فعالیت مراکز مشاوره پرستاری و مراقبت در منزل باعث شد در بحران کووید 19 ورود بیماران به بیمارستان‌ها کم شود، همچنین به دلیل سهولت در دسترسی به این مراکز و ارائه خدمات در منزل رفاه اجتماعی بیشتری را برای مردم ایجاد کرد. 

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

درآمد پرستاران با اجرای قانون تعرفه گذاری افزایش می یابد

عضو شورای‌عالی سازمان نظام پرستاری گفت: اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که با تاکید مجدد رهبر معظم انقلاب در شرف اجراست، نه تنها هویت بخش حرفه پرستاری است بلکه حقوق و درآمد پرستاران را نیز افزایش می دهد.

برندگان جشنواره عکس پرستار و کرونا اعلام شد

اسامی برندگان جشنواره عکس پرستار و کرونا اعلام شد.

مزایای بیمه عمر برای پرستاران

مدیر فروش بیمه‌های زندگی البرز گفت: بیمه ‌عمر به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن و متداول تامین آتیه در دنیا شناخته می‌شود. این بیمه می‌تواند مهمترین اوراقِ بخشِ بدون ریسک برای پرستاران باشد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری تشریح کرد

روش اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری/ مشکلی در تامین بودجه وجود ندارد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با تشریح فرآیند اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری گفت: هیچ نگرانی برای تامین بودجه این قانون وجود ندارد، 1200 میلیارد تومان برای اجرا در سه ماه پایانی امسال و پنج هزار میلیارد تومان برای اجرا در سال آینده پیش بینی شده و نهادهای غیر دولتی نیز از منابع خودشان اعتبار آن را تامین می کنند.

پرستار بخش دیالیز بیمارستان امام حسین تشریح کرد

بیماران کلیوی کدام روش دیالیز را انتخاب کند؟

پرستار بخش دیالیز بیمارستان امام حسین (ع) درباره علل و انواع دیالیز، راهکارهای پیشگیری از آن و مراقبت‌های لازم برای بیماران دیالیزی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بیماران مبتلا به دیابت و فشار خون باید حتماً رژیم غذایی مناسبی را رعایت کنند تا نیاز به دیالیز پیدا نکنند. 

قائم مقام سازمان نظام پرستاری:

بیانات رهبر انقلاب بارقه‌های امید را برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری پرستاران روشن کرد


قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: بیانات مقام معظم رهبری در هفته پرستار امسال بارقه‌هایی از امید را برای پرستاران روشن کرد تا با اجرا شدن قانون تعرفه گذاری شاهد افزایش انگیزه پرستاران باشیم.

اعلام برندگان مسابقه فرهنگی هفته پرستار

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی به مناسبت بزرگداشت هفته پرستاراعلام شد. 

عضو شورای عالی نظام پرستاری: 

توجه مسئولان به صحبت‌های رهبر انقلاب مشکلات پرستاران را حل می‌کند

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: صحبت‌های رهبر انقلاب و اشراف ایشان به مباحث و مشکلات پرستاران دارای ارزش زیادی برای جامعه پرستاری است و اگر مسئولان به صحبت‌های رهبر معظم انقلاب توجه کنند؛ قطعا مشکلات و موانع خدمتی پرستاران به سرعت حل خواهد شد. 

135678910انتها

انتخابگر پوسته