-
برای اجرای قانون تعرفه گذاری روش مبتنی بر قانون را در معرض نظر همه صاحبنظران می گذاریم/ هر کس روش بهتری دارد این گوی و این میدان/ پرستاران بخش مراقبت در منزل و غیر دولتی واکسن کرونا دریافت می کنند

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران فعال در بخش غیر دولتی و مراکز مراقبت در منزل که تاکنون واکسن نزده اند، واکسن کرونا دریافت می کنند.

  • 29 فروردین 1400
  • نظرات: 0
تفاوت بین پرستاران شرکتی و رسمی باعث بی عدالتی می شود

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بندر لنگه گفت: پرستاران در دانشگاه یک درس را می خوانند و در بیمارستان یک نوع خدمات را انجام می دهند، ولی با ایجاد تفاوت بین نیروهای شرکتی و رسمی یک نوع بی عدالتی صورت می گیرد ولازم است این مساله هر چه زودتر حل شود تاشاهد تفاوت بین پرستاران نباشیم.  

  • 29 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تربت حیدریه:

پرستاران روبه فرسودگی و خستگی هستند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تربت حیدریه گفت: با پیگیری هایی انجام شده استخدام هایی برای پرستاران صورت گرفته است، ولی این استخدام ها کافی نیست، نسبت پرستار به تخت با استانداردهای جهانی فاصله زیادی را دارد و با توجه به گسترش کرونا، پرستاران روبه فرسودگی و خستگی هستند و نیاز است هر چه سریعتر نیروی تازه جذب شود .

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید حسن سواری


سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، حسن سواری  را تسلیت گفت.

جدایی، رنج نادیده فرزندان کادر درمان

سهم فرزندان مدافعان سلامت در این روز‌های کرونایی، دلتنگی و غم فراق از والدینشان است.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید مسعود منصوری

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، مسعود منصوری را تسلیت گفت.

اجرای دیوار نگاری مدافعان سلامت در رشت


همزمان با روز سلامت و با هدف پاسداشت رشادتهای کادر درمان دیوار نگاری مدافعان سلامت توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت انجام شد.

۵۰۰ پرستار در استان بوشهر جذب می‌شوند


دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: مراکز درمانی بوشهر به تعداد بیشتری پرستار نیاز دارند. البته در آزمونی که در بهمن ۹۹ برگزار شد ۵۰۰ نیروی جدید جذب کردیم و امسال نیز ۵۰۰ پرستار دیگر از طریق آزمون جذب خواهند شد.

حجت‌الاسلام محمودی:

رعایت دستورات بهداشتی و کمک به کادر درمان یک وظیفه مهم است

 

امام جمعه موقت ورامین با انتقاد از عدم رعایت شرایط بهداشتی در مجالس عروسی، بازار و میهمانی‌ها گفت: مسئولین باید برنامه ریزی بهتر و گسترده‌تری برای کرونا داشته باشند.

مدافعین سلامت در فشار حجم مراجعان کرونا

کادر درمان دوباره در فشار حجم مراجعان بیماری کرونا قرار گرفته اند.

رادیو اینترنتی برای دانشجویان گروه پرستاری

گروه دانشجویی پرستاری برای اولین بار اقدام به تهیه رادیو اینترنتی تخصصی برای دانشجویان گروه پرستاری کرده است.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

مسافرت 15 هزار بیمار کرونا به فشار کاری پرستاران دامن زد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: مسافرت 15هزار بیمار مبتلا به ویروس کرونا در ایام نوروز به افزایش بار کاری پرستاران دامن زد.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران تاکید کرد

تعطیلی کامل تهران مطالبه جدی کادر درمان

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران ایجاد محدودیت های بیشتر و تعطیلی کامل تهران را نظری کاملا فنی، علمی و کارشناسی دانست و اظهار امیدواری کرد که با اعمال محدودیت ها وکاهش تردد در هفته های پیش رو با کاهش بار بیماری روبه رو شویم.

بیماری شرایط را برای کادر درمان سخت می کند

پس از شیوع بیماری کرونا در بین مردم و سیل عظیم بیماران که روانه مراکز درمانی شدند کادر درمان به خصوص در تخصص های مرتبط با این بیماری، ایثارگرانه وارد عرصه خدمت شدند و نجات جان بیماران برای آنها اولویت اول و آخر شد، در این بین افرادی بودند که با سپری کردن دوران بیماری ، پس از بهبود ،مجددا برای درمان بیماران داوطلب شدند.

فداکاری‌های مدافعان سلامت ماندگار خواهد ماند

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همانگونه که امروز تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان در مقطع دفاع مقدس را شهادت می‌دهد در آینده نیز مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت نیز ماندگار خواهد ماند و همچون نگینی می‌درخشد.

جدول نرخ حق بیمه مسئولیت حرفه ای پرستاران اعلام شد

با توجه به اهمیت بیمه مسئولیت کادر درمانی و به خصوص پرستاران، لزوم برخورداری این نیروها از بیمه نامه مسئولیت برای جبران خسارات ناشی از اقدامات این حرفه ضروری است. در این راستا سازمان نطام پرستاری، تسهیلات و تخفیف هایی را برای استفاده از این بیمه نامه برای این نیروها فراهم کرده است.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید پرستار احمد سلیمانی نژاد

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، آقای احمد سلیمانی نژاد را تسلیت گفت.

135678910انتها

انتخابگر پوسته