-
برای اجرای قانون تعرفه گذاری روش مبتنی بر قانون را در معرض نظر همه صاحبنظران می گذاریم/ هر کس روش بهتری دارد این گوی و این میدان/ پرستاران بخش مراقبت در منزل و غیر دولتی واکسن کرونا دریافت می کنند

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران فعال در بخش غیر دولتی و مراکز مراقبت در منزل که تاکنون واکسن نزده اند، واکسن کرونا دریافت می کنند.

  • 29 فروردین 1400
  • نظرات: 0
تفاوت بین پرستاران شرکتی و رسمی باعث بی عدالتی می شود

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بندر لنگه گفت: پرستاران در دانشگاه یک درس را می خوانند و در بیمارستان یک نوع خدمات را انجام می دهند، ولی با ایجاد تفاوت بین نیروهای شرکتی و رسمی یک نوع بی عدالتی صورت می گیرد ولازم است این مساله هر چه زودتر حل شود تاشاهد تفاوت بین پرستاران نباشیم.  

  • 29 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

ایثار کادر درمان در تاریخ ایران ثبت خواهد شد

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: مدافعان و سفیران ارتش سلامت ۹ ماه است که در عرصه مقابله با کرونا جانانه در خط مقدم مبارزه با این بیماری تلاش می‌کنند و بی‌تردید ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری کادر بهداشت و درمان در تاریخ این سرزمین ثبت خواهد شد.

احترام عروس و داماد جوان به کادر درمان

عروس و داماد مانه و سملقانی به پاس احترام به مدافعان سلامت، از برگزاری مراسم عروسی خودداری کردند.

دکتر تقوی نژاد:

برقراری فوق العاده ویژه برای کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی

 با موافقت سازمان برنامه و بودجه، فوق العاده ویژه برای کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی برقرار می شود.

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

کرونا؛ کمبود نیروی پرستاری را تشدید کرد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: یکی از مهم ترین چالش های پرستاری کمبود نیرو می باشد و با ورود بحران کرونا این کمبود نیرو در حوزه پرستاری تشدید شد، زیرا که برخی از پرستاران دچار بیماری شده و از گردونه خدمات دور هستند و تعدادی از پرستاران روبه خستگی و فرسودگی میباشند؛ جذب نیرو در این بحرانی که اکثر پرستاران رو به خستگی هستند میتواند کیفیت مراقبت ها را افزایش دهد و از فرسودگی پرستاران جلوگیری کند.

لاری:

سلامت روان کادر درمان در خطر است / اساتید حوزه و دانشگاه راهکار ارائه دهند


سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به فشارهای روانی واردشده بر کادر درمان و ابراز نگرانی از سلامت روان آنان، خواستار کمک جامعه‌شناسان، روانشناسان، روحانیون و اساتید حوزه و دانشگاه‌ برای ارائه راهکار شد.

باید کمبود‌های کادر درمان رفع شود

فرماندار بافق: مشکلات و کمبود‌های کادر درمان در بافق باید با پیگیری رفع شود.

راه اندازی صفحه اینستاگرامی هیات مدیره های نظام پرستاری کشور


صفحه اینستاگرامی هیات مدیره های نظام پرستاری کشور با هدف انعکاس عملکرد هیات مدیره های نظام پرستاری، الگو برداری از هیات های فعال و ایجاد رقابت سالم عملکردی بین هیات مدیره های نظام پرستاری کشور به نشانی اینستاگرامی hmnezamparastari ، راه اندازی شد.

رئیس قوه قضاییه:

بهترین کمک به کادر درمان اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی است

رئیس قوه قضاییه ضمن قدردانی از زحمات و فداکاری‌های کادر درمان اظهار داشت: بهترین کمک به کادر درمانی اجرای شیوه‌نامه های بهداشتی است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان البرز:

کادر درمان هفته‌های سختی را داشتند و تعداد بیماران زیاد است

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان البرز گفت: شیوع بیماری کرونا در استان البرز همچنان ثابت است و جهت کاهش آمار ابتلا ضرورت دارد مردم بیش از پیش به یاری کادر درمان بیایند.

ابتکار جالب شرکت توزیع برق مازندران در حمایت از مدافعان سلامت

شرکت توزیع نیروی برق مازندران در جهت پاسداشت روحیه مقاومت و ایثارگری کادر درمان ابتکار جالبی را انجام داد.

بیانیه رئیس جمهور در آستانه اعمال محدودیت های شدید برای مقابله با موج سوم کرونا

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در آستانه اعمال محدودیت های شدید برای مقابله با موج سوم کرونا بیانیه ای صادرکرد.

ادای احترام به مدافعان سلامت در پوسترهای هفته کتاب

رجبعلی سالاریان از توجه ویژه اهالی فرهنگ و ادب کشور به زحمات کادر درمان، در خلال برنامه های فرهنگی ادبی هفته و طرح پاییزه کتاب خبر داد.

عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور: 

پرستاران از مزایای مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند

سارانی گفت: ظرفیت بیمارستان ها تکمیل است و پرستاران به طور شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند و این موجب خستگی همکاران عزیز ما شده است

وقایع نگاری حماسه مدافعان سلامت در گرو تولید آثار فاخر هنری است

عبدالناصر درخشان در خصوص روند مقابله با ویروس کرونا در کشور، گفت: از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم قرار گرفتند.

المان مدافعان سلامت رونمایی می‌شود

نائب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: براساس مصوبه شورای شهر و با تلاش شهرداری اردبیل این تندیس و المان آماده شده تا با نصب در مقابل بیمارستان امام خمینی شهر اردبیل به صورت رسمی رونمایی شود.

اولین3031323335373839انتها

انتخابگر پوسته