-
پیام رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در پیامی به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی ضمن گرامیداشت یاد شهدای این عرصه، این روز را به خدمتگزاران سختکوش اورژانس تبریک گفت و بر حل مشکلات این گروه تاکید کرد.

  • 26 شهریور 1400
  • نظرات: 0
اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

  • 22 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

تشییع هشتمین شهید مدافع سلامت گلستان

گلستان پیکر «فاطمه السادات میر دیلمی» پرستار بیمارستان ۵ آذر گرگان که بر اثر کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، در گرگان تشییع شد.

اعلام حمایت سازمان نظام پرستاری از وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت

سازمان نظام پرستاری با صدور پیامی از دکتر بهرام عین اللهی وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت حمایت کرد.

در نشست عملیاتی معاون سازمان نظام پرستاری با اعضا هیئت مدیره نظام پرستاری مشهد و بندرلنگه مطرح شد؛

عدم استخدام پرستاران؛ ترک فعلی بود که در بحران کوید آشکار شد

در نشست عملیاتی معاون سازمان نظام پرستاری با اعضا هیئت مدیره نظام پرستاری مشهد و بندرلنگه از عدم جذب و استخدام پرستاران در ۴ا لی ۵ سال گذشته در مقابل افزایش تخت های بیمارستان ها، خروجی نیروی پرستاری ماننده: بازنشستگی پرستاران ، مهاجرت آنها به خارج کشور، مرخصی های استعلاجی و ... مطرح شد.  

کادر درمان؛ ایستاده در میانه بلا

شیفت های طولانی، اضافه کاری اجباری، جان‌باختن همکاران، مرگ بیماران، دوری از خانواده، ابتلای خود و اطرافیان، استرس و اضطراب زیادی را به پرستاران، پزشکان و سایر گروه‌های درمانی وارد کرده است. فعالان این حوزه می‌گویند: مشقت‌های این کار، میزان افسردگی و اضطراب را در آنها بالا برده است.

حال و هوای روزهای کرونایی از زبان کادر درمان

عده‌ای جان باختند و عده‌ای دیگر سالم وسلامت از بیمارستان مرخص شدند. اما این پرستان و پزشکان بودند که در تمام این ماه‌ها خستگی‌ها را به جان خریدند.

کادر‌های درمان در خط مقدم مقابله با کرونا

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تبریک روز پزشک، بیان داشت: پزشکان و کادر درمانی در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا هستند.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز پزشک

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن روز پزشک را تبریک گفت .

نتایج اولیه کنکور ارشد پزشکی اعلام شد

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ اعلام شد و داوطلبان مجاز می توانند از ۲ تا ۴ شهریور انتخاب رشته کنند.

پرستاران مرخصی ندارند

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در موج پنجم کرونا تمام پرستاران در راستای یاری‌رسانی به بیماران کرونایی پای کار هستند و هیچ‌گونه مرخصی‌ در این ایام ندارند.

در گفت و گو با خبرنگار سازمان نظام پرستاری؛

پرستاری که شعرخوانی هایش مرهمی برای بیماران است

فروغ احمدی پرستار بیمار الزهرای اصفهان هر شب از پشت میکروفون پیج اورژانس، برای بیماران و همکاران خود شعر می‌خواند، و طلب شفا و آرامش می‌کند.

ابتلا تعداد زیادی از کادر درمان مشهد به کرونا/ مردم رعایت کنند

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در موج جدید، جابه‌جایی پرستاران را از بخش‌های غیرکرونا به کرونا داریم و در صورت نیاز از پرستاران غیردانشگاهی نیز کمک گرفته می‌شود.

پرستاران علاوه بر خستگی با قدرت ایستاده اند

رئیس بیمارستان امام خمینی گفت: خوشبختانه درخواست استعفا از سوی کادر درمان نداشتیم و علی‌رغم خستگی و نگرانی از ابتلای خانواده‌هایشان همچنان با قدرت و ایثارگرانه به کارشان ادامه می‌دهند.

رئیس هیئت مدیره دشتستان:

پرستاران بدون تعطیلی و مرخصی در حال ارائه خدمت هستند

رئیس هیئت مدیره دشتستان گفت: درشرایطی که همه کشور و مشاغل دور کار و تعطیل هستند، کادر درمان شبانه روز بدون هیچ مرخصی در حال خدمت رسانی به بیماران هستند .

نامه رئیس کل سازمان نظام پرستاری به رئیس جمهوری


رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای به رئیس جمهوری ضمن اعلام آمادگی این سازمان برای همکاری با دولت به منظور مهار کرونا، خواستار اعمال راهکارهایی برای حمایت از جامعه بزرگ پرستاری با هدف بازسازی روحی روانی و جسمی و فیزیکی آنان در این مبارزه شد.

با حضور رئیس کل  ومعاونین سازمان نظام پرستاری: 

نشست هم اندیشی سازمان نظام پرستاری با مدیران پرستاری بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد

چالش های کرونا در خیز پنجم، افزایش آمار مبتلایان، ظرفیت بیمارستان ها، کمبود نیروی پرستاری، مشکلات و مطالبات پرستاران در جلسه ای با حضور رئیس کل سازمان نظام پرستاری و مدیران پرستاری بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران بررسی شد.

124678910انتها

انتخابگر پوسته