-
برقراری فوق العاده خاص کارکنان بهداشتی و درمانی در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه

معاون توسعه منابع و مدیریت وزیر بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌ و بودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه است که امیدواریم سازمان برنامه‌ و بودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

  • 7 بهمن 1400
  • نظرات: 0
فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با تاکید مقام معظم رهبری، اتحاد سازمان نظام پرستاری، وزارت بهداشت و مجلس فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است و زمان آن است که برای تحقق خواسته های پرستاران منابع پایدار تامین شود.

  • 6 بهمن 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

مصاحبه مهم رئیس کل سازمان نظام پرستاری

دعوت از همه صاحبنظران؛ نهادها و تشکل‌های پرستاری برای مشارکت؛ هم افزایی و همفکری در فصل جدید تاریخ پرستاری/تقویت جامعه پرستاری/اجرای قانون تعرفه‌گذاری/ ورود هنرمندان به مقوله مراقبتهای پرستاری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری ضمن اشاره به برخی از دستاوردهای جدید سازمان در دوره پنجم  به ویژه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، تبدیل وضعیت نیروهای غیر رسمی و پیگیری‌َها برای تحقق فوق‌العاده خاص؛ با فراخوان همه  اندیشمندان، صاحبنظران، نهادهاو تشکل‌های حوزه  مراقبتهای پرستاری برای مشارکت در  همفکری برای ورود به تاریخ و فصل جدید پرستاری و پیگیری مطالبات پرستاران؛ همچنین از اندیشمندان؛ صاحبنظران و نخبگان عرصه هنر و هنرمندان  خواست  دراجرای منویات رهبر معظم انقلاب؛ با بیان هنرمندانه فعالیت پرستاران؛  فصل جدیدی را در این زمینه رقم بزنند و همکاری همه جانبه سازمان  نظام پرستاری  را با هنرمندان اعلام کرد.   

وزیر بهداشت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را قطعا تا پایان سال برای همه پرستاران اجرا می‌کنیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: به یقین قانون تعرفه گذاری پرستاری را با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدهای رئیس جمهوری، تا پایان سال  اجرایی خواهیم کرد.

مهمترین محورهای سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع پرستاران

سخنان امسال رهبر معظم انقلاب در جمع پرستاران نور امید و انگیزه را  در دل جامعه پرستاری زنده کرد. ایشان در صحبت‌های بسیار مهمی بر حق جامعه پرستاری بر گردن «همه ملت» و لزوم تقویت جامعه پرستاری و تامین «امنیت شغلی پرستاران» تاکید کردند و بار دیگر از مسئولان خواستند «قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری » را به عنوان یک مطالبه مهم و قانونی اجرا کنند.

عضوشورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

صحبت‌های رهبر انقلاب امید و انگیزه را به جامعه پرستاری بازگرداند

عضوشورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: دیدار مقام معظم رهبری در روز پرستار با جامعه پرستاری و صحبت‌های ایشان باعث ایجاد انگیزه و امید برای پرستاران شد و نقطه امیدی برای پرستاران روشن شد.

نشریه دوپامین منتشرشد

چهارمین شماره نشریه دانشجویی مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور با نام دوپامین منتشر شد. 

نامه قدردانی هیأت رئیسه، اعضای شورای عالی و روسای هیأت مدیره های نظام پرستاری از رهبر معظم انقلاب

هیأت رئیسه، اعضای شورای عالی و روسای هیأت مدیره های نظام پرستاری طی نامه ای از رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب در حوزه مراقبتهای پرستاری قدردانی کردند.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

پرستار 89 روزه نباید داشته باشیم/افزایش کارانه پرستاران با اجرای قانون تعرفه‌گذاری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که با پرستاران نباید مانند کارگران فصلی برخورد شود؛ پرستاران باید امنیت شغلی داشته باشند. این مسئله توسط سازمان نظام پرستاری به شدت پیگیری می‌شود. چیزی به نام پرستار ۸۹ روزه نباید داشته باشیم و همه همکاران باید استخدام شوند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت، پرستار زهرا داورپناه

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، زهرا داور پناه را تسلیت گفت.

در جلسه هیات دولت

رئیسی: اجرای آیین‌نامه تعرفه خدمات، فوق العاده خاص و تبدیل وضعیت پرستاران با فوریت پیگیری شود

رئیس جمهوری گفت: آیین‌نامه تعرفه خدمات پرستاری تصویب و به وزارت بهداشت ابلاغ شده و با توجه به تاکید دوباره مقام معظم رهبری درباره این موضوع باید هر چه سریعتراجرایی شود.

گزارش تصویری همایش ملی روز پرستار

همایش ملی روز پرستار امروز با حضور نمایندگان جامعه پرستاری و پرستاران نمونه کشور را رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

قول وزیر بهداشت برای تبدیل وضعیت پرستاران 89 روزه

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تبدیل وضعیت پرستاران 89روزه را با جدیت پیگیری می کنیم و معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت مامور رسیدگی به این موضوع شده است.

وزیر بهداشت: فرمان رهبر انقلاب برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری واجب شرعی است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری عمیقا اعتقاد داریم و فرمان مقام معظم رهبری برای اجرای این قانون برای وزارت بهداشت حجت و عمل به آن واجب شرعی است.

رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت:

اگر حقایق را روایت نکنید دشمن با دروغ و تحریف جای ظالم و مظلوم را عوض می‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار جمعی از پرستاران و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت، رفتار و سخنان حضرت زینب کبری (سلام‌الله‌علیها) را نشان‌دهنده و تجلّی عظمت و قدرت روحی، معنوی و عقلانی جنس زن خواندند و با تبیین ابعاد مختلف «ارزش پرستاری و سختی‌ها و تلخی‌های این شغل شریف»، تقویت جامعه پرستاری در زوایای گوناگون را مطالبه اصلی پرستاران برشمردند و تحقق این مطالبه منطقی را وظیفه مسئولان و ضرورتی برای حال و آینده کشور و جامعه دانستند.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

پرستاران در پرداخت فوق العاده خاص در اولویت قرار بگیرند/تعرفه گذاری از اول دی اجرا شود

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: نمی خواهیم به مسئولان دولت فشار بیاوریم اما از آنان انتظار عدالت داریم، حالا که مسئولان ارشد کشور بر رسیدگی به پرستاران تاکید دارند و پرستاران در دوران کرونا از جانشان مایه گذاشته اند باید در پرداخت فوق العاده خاص در اولویت باشند و قانون تعرفه گذاری نیز باید از اول دی اجرا شود.

همزمان با هفته پرستار انجام شد

دیدار جمعی از پرستاران با رهبر معظم انقلاب

به مناسبت روز پرستار، جمعی از پرستاران، مسئولان بهداشت و درمان و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

124678910انتها

انتخابگر پوسته