-
پیام رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در پیامی به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی ضمن گرامیداشت یاد شهدای این عرصه، این روز را به خدمتگزاران سختکوش اورژانس تبریک گفت و بر حل مشکلات این گروه تاکید کرد.

  • 26 شهریور 1400
  • نظرات: 0
اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

  • 22 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

حضور دکتر عین الهی وزیر پیشنهادی در محل سازمان نظام پرستاری و دیدار با هیأت رئیسه شورای عالی

دکتر بهرام عین اللهی، وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در سازمان نظام پرستاری با هیئت رئیسه سازمان و شورای عالی  نظام پرستاری دیدار کرد.

داغ پشت داغ بر دل خانواده سلامت

 با گذشت ۱۷ ماه از ورود ویروس منفور و مرموز کرونا در کشور در حالی مدافعان سلامت یاری‌گر بیماران بستری هستند که خستگی کار و سهل‌انگاری برخی مردم و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آنها را خسته‌تر کرده است.

اعزام کادر درمان و پرستار به بیمارستان ابوالفضل میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: روند افزایشی ابتلا به ویروس کرونا در میناب بیمارستان میناب را با کمبود پرستار و کادر درمان مواجه کرده است.

کادر پرستاری و پزشکان ۱۸ ماه شبانه روز پای کار هستند

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: کمبود پرستار داریم ولی این کمبود به شکلی نیست که شرایط بحرانی باشد و از این لحاظ دچار مشکل شویم.

کمبود نیروی انسانی در بخش پرستاری آشکار است

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در ایران تا امروز، 130 پرستار در راه رسالت خویش جان خود را از دست داده‌اند. اگرچه خطرات متعددی آنها را تهدید می‌کند اما همچنان به مبارزه خود با کرونا ادامه می‌دهند.

فراخوان شرکت در نشست جهانی دانشجویان پرستاری

 شورای بین المللی پرستاران طی فراخوانی از کلیه دانشجویان پرستاری در کشورهای مختلف دعوت نموده است، تا در نشست دانشجویان Student assembly که به صورت مجازی برگزار می شود، شرکت کنند. 

کمبود کادر درمان در ارومیه جبران می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی از قرار گرفتن ارومیه در وضعیت سیاه کرونایی خبر داد.

افتخار آفرینی جوان 23 ساله پرستار ایرانی، در مسابقات جهانی اختراعات در کشور سوئیس

علیرضا سلمانی دانشجوی کارشناسی ارشد روان پرستاری، دبیر و پایه گذار کمیته ثبت اختراع مرکز پژوهش های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، موفق به دریافت مدال برنز مسابقات جهانی مخترعان در کشور سوئیس شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری کشور:

کمبود نیروی پرستار، به نظام سلامت آسیب می‌زند

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری کشور گفت: با کمبود شدید نیرو مواجه هستیم و این روند به نظام سلامت آسیب می‌زند.

آیت‌الله رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

پرداخت مطالبات معوق کادر درمان جزو اولویت‌ها باشد

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر اینکه برای کنترل و توقف شیوع کرونا حتما باید یک عزم و اجماع ملی ایجاد شود، گفت: همه بخش‌های دولتی و غیردولتی، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی و همه آحاد مردم باید برای کنترل وضعیت شیوع این ویروس خطرناک، هماهنگ و هم‌صدا باشند.

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری:

جذب نیروی پرستاری با سرعت بیشتری انجام شود

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: با توجه به بحران بیماری کرونا و شدت گرفتن پیک های متعدد، نیاز است جذب نیروی پرستاری با سرعت بیشتری انجام شود.

افتخار آفرینی پرستاران در ثبت اختراع دستگاه رقیق کننده داروهای ویالی

حامد توان کارشناس ارشد پرستاری و پرستار شاغل در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام و خانم ریحانه ملکی دانشجوی ارشد پرستاری و پرستار شاغل در بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام  موفق شده اند؛ در زمینه  اختراع دستگاه رقیق کننده داروهای ویالی و نحوه تنظیم کننده آن را در سامانه مراکز معنوی و اداره اختراعات کشور  با طبقه بین الملل.2 .a61j1. ثبت کنند.

اعضای خانواده‌های مدافعان سلامت واکسینه می شوند

اطلاعیه سازمان نظام پرستاری در خصوص ثبت نام و شرایط واکسیناسیون خانواده‌های مدافعان سلامت.

مردم در صف مرگ و زندگی و کادر درمان خسته تر از همیشه

صف تزریق رمدسیویر هر لحظه طولانی‌تر می‌شود. بعد از ثبت‌نام و نشان دادن نسخه پزشک باید چند ساعتی در محوطه بمانی تا نوبت به تو برسد. این را پرستار درمانگاه می‌گوید و تأکید می‌کند اگر کسی سابقه بیماری کبدی یا دیابت دارد قبل از تزریق اطلاع بدهد.

قدردانی رهبر انقلاب از کادر پرستاری و پزشکی

رهبر انقلاب در سخنان تلویزیونی درباره وضعیت و طغیان بیماری کرونا، آن را مسئله اول و فوری کشور خواندند و فرمودند: واکسن چه از راه واردات و چه با تولید داخلی باید با تلاش مضاعف و به هر شکل ممکن تأمین شود و در اختیار همه مردم قرار بگیرد.

123578910انتها

انتخابگر پوسته