-
برقراری فوق العاده خاص کارکنان بهداشتی و درمانی در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه

معاون توسعه منابع و مدیریت وزیر بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌ و بودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه است که امیدواریم سازمان برنامه‌ و بودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

  • 7 بهمن 1400
  • نظرات: 0
فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با تاکید مقام معظم رهبری، اتحاد سازمان نظام پرستاری، وزارت بهداشت و مجلس فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است و زمان آن است که برای تحقق خواسته های پرستاران منابع پایدار تامین شود.

  • 6 بهمن 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

در سفر هیئت دولت به استان لرستان

رئیس جمهوری بر عزم دولت برای حل و فصل مشکلات پرستاران تاکید کرد

رئیس جمهوری همزمان با روز پرستار و در سفر هیئت دولت به استان لرستان در جمع پرستاران بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد بر اهتمام دولت برای رفع مشکلات پرستاران تاکید کرد.

نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری:

کمتر از یک‌ پرستار به ازای هر تخت بیمارستانی داریم/ پرستاران منتظر اجرای قانون تعرفه‌گذاری هستند

نائب رئیس شورای عالی نظام پرستاری با اعلام اینکه کمتر از یک پرستار به ازای هر تخت بیمارستانی داریم، بر لزوم اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تاکید کرد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نفع همه مردم و بیمه‌هاست

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نفع همه مردم، بیمه ها و پرستاران است اما به علل مختلف از جمله تضاد منافع برخی افراد هنوز این قانون اجرا نشده است.

معاون پرستاری وزیر بهداشت اعلام کرد

احتمال اجرای پایلوت قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در زمستان 1400/ مهاجرت سالانه 1500 پرستار از کشور

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به جلسات پیگیری اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری پیش بینی این است که در سه ماه پایانی سال این قانون به صورت پایلوت اجرا شود و از ابتدای سال ۱۴۰۱ اجرای آن را خواهیم داشت.

حضور رئیس کل سازمان نظام پرستاری و معاون پرستاری وزیر بهداشت در برنامه گفت و گوی ویژه خبری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری و معاون پرستاری وزارت بهداشت امشب در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو حاضر می‌شوند.

مشاور رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

کمتر از 40درصد مجوزهای استخدامی به پرستاران اختصاص پیدا کرد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود پرستار در کشور یکی از مشکلات اساسی است. تعداد پرستار در کشور کمتر از نصب میزان مورد نیاز است، با تلاش سازمان نظام پرستاری بیش از 50 هزار مجوز استخدامی به دست آمد اما کمتر از 40 درصد این مجوزها پرستار استخدام شده است.

دکتر شمس: با وجود تاکید مقام رهبری بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری برخی مسئولان کم التفات هستند

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: همه موانع برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری برداشته شده و فقط تامین بودجه آن مانده است، جامعه پرستاری از دولت ولایی و انقلابی انتظار تامین بودجه و اجرای این قانون را دارد مقام معظم رهبری سال گذشته صراحتا بر اجرای این قانون تاکید کردند اما برخی مسئولان به پرستاران کم التفات و کم توجه بوده‌اند.

پیام رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار

رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار پیامی منتشر کرد.

سخنرانی نماینده جامعه پرستاری در نماز جمعه این هفته تهران

نمازجمعه این هفته تهران، 19 آذرماه در مصلی امام‌خمینی(ره)، به امامت حضرت آیت‌الله صدیقی و سخنرانی عبدالله ثقفی نماینده جامعه پرستاری و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
 طبق روال، ساعت 10صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45دقیقه آغاز خواهد شد.

رئیس کمیته حقوقی انجمن پرستاری جامعه نگر:

مراکز مراقبت در منزل خدمات پرستاری را با هزینه کمتر و کیفیت بیشتر ارائه می کنند/ مردم منتظر پوشش بیمه‌ای خدمات هوم کر

رئیس کمیته حقوقی انجمن پرستاری جامعه نگرگفت: دنیا به جای افزایش بیمارستان به سمت توسعه مراکز مراقبت و پرستاری در منزل می رود، خدمات این مراکز ارزانتر و با کیفیت‌تر از بیمارستانهاست اما نبود پوشش بیمه‌ای و ناشناخته ماندن این مراکز در ایران هنوز اجازه رشد و توسعه مراکز مراقبت در منزل را نداده است.

نمایشگاه خوشنویسی «سلام بر سپیدبالان پرستار» برگزار می‌شود

نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد کاوه تیموری با عنوان «سلام بر سپیدبالان پرستار» همزمان با هفته گرامیداشت مقام پرستار در تهران برگزار می‌شود.

در مراسم تجدید میثاق جامعه پرستاری با آرمانهای امام و رهبری بیان شد

سید حسن خمینی: مجاهدت پرستاران در دوران کرونا در حافظه تاریخی مردم می ماند

یادگار امام در دیدار با نمایندگان جامعه پرستاری در اولین روز هفته پرستار گفت: مجاهدت پرستاران در حافظه تاریخی مردم می ماند و باید به پرستاران یک خسته نباشید جانانه گفت.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

همه پرستاران حداقل یک بار به کرونا مبتلا شدند/ مراکز مراقبت در منزل هزینه بیماران را تا یک دهم کم می کند

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: بالغ بر 145 هزار پرستار و تقریبا همه افرادی که در شغل پرستاری مشغول خدمت هستند، ه کرونا مبتلا شدند، 150 تن از آنان شهید شدند. اما این دوران سخت به ما آموخت که خدمات مراقبت در منزل می تواند کیفیت خدمات مراقبتی را افزایش دهد و هزینه های بیماران را تا یک دهم کم هزینه فعلی کم کند.

گزارش تصویری مراسم تجدید میثاق جامعه پرستاری با آرمانهای امام و رهبری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، معاون پرستاری وزارت بهداشت و جمعی از مدیران، مسئولان و پرستاران امروز در اولین روز هفته پرستار با حضور در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با آرمانهای بلند حضرت امام (ره) و رهبری تجدید میثاق کردند.

دیدار مسئولان بیمه البرز با رئیس سازمان نظام پرستاری در روز پرستار

جمعی از مسئولان بیمه البرز به مناسبت روز پرستار و آغاز هفته پرستار با دکتر محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری دیدار کردند.

123468910انتها

انتخابگر پوسته