-

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به معاون درمان وزارت بهداشت با انتقاد از ابلاغیه جدید این معاونت برای فعالیت پرستاران در امور غیرمرتبط ؛ لغو هر چه سریعتر این ابلاغیه را خواستار شد.

انتخابگر پوسته

توئیت قالیباف درخصوص موضوع معیشت کادر درمان

رئیس مجلس شوای اسلامی با انتشار پستی در توئیتر در خصوص حل مشکلات معیشتی
کادر درمان⁩ گفت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

لزوم اجرای مزایای مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران

ناصح گفت: از مردم در خواست داریم با توجه به شیوع همه گیری کرونا در سطح کشور حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و با کادر درمان همکاری داشته باشند، زیرا کادر درمان خسته و روبه فرسودگی می باشند.

رو نمایی از نقاشی دیواری با موضوع «مدافعان سلامت» در شیراز


رئیس بیمارستان مادر و کودک شوشتری، از رونمایی از نخستین نقاشی دیواری با موضوع «مدافعان سلامت» در استان فارس خبر داد.

زبان هنر، گویای ایثارگری و جهاد مدافعان سلامت باشد

مدیرعامل بیمارستان عرفان با اشاره به برگزاری جشنواره ادبی فصل همدلی، گفت: قدم گذاشتن در مسیر تجلیل و تقدیر از کادر درمان مصداق بارز بزرگترین حرکت فرهنگی این روزهای کشور است و جهاد در راه خدا بشمار می رود.

هر بیمار کرونا نسبت به بیماران دیگر چندین برابر برای پرستاران کار می برد / با کمبود شدید نیرو در بیمارستان مواجحه هستیم


رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان گفت: متاسفانه تعداد زیادی از کادر درمان به بیماری دچار شده اند در استراحت به سر می‌برد و در خواست نیرو از بیمارستان های دیگر داده ایم که به کمک ما آمده اند اما اگر این موج همچنان ادامه پیدا کند ممکن است به جایی برسیم که نتوانیم خدمات رسانی را ادامه دهیم .

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز رادیولوژی

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روز رادیولوژی را تبریک گفت

در پی حمله تروریستی به دانشگاه کابل

ابراز همدردی مسئولین سازمان نظام پرستاری با ملت افغانستان در حادثه تروریستی کابل


جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور با حضور در مقابل سفارت افغانستان، یاد شهدای حمله ‌تروریستی کابل را گرامی ‌داشته و اقدام وحشیانه داعش را محکوم کردند.

کوچکترین فرزند هلن و ابوالقاسم هم آسمانی شد

لاله (مهری) بختیار در سال ۱۳۱۷ در تهران به دنیا آمد، پدرش ابوالقاسم بختیار از معدود ایرانیانی بود که در آن دوره و از سال ۱۹۱۹ برای ادامه تحصیل (در پزشکی) نه به اروپا بلکه به آمریکا رفته بود، ابوالقاسم بختیار نخستین پزشک ایرانی بود که از دانشگاه‌های آمریکا فارغ‌التحصیل شد و بعد از بازگشت به ایران دانشکده پزشکی دانشگاه تهران را به کمک چند تن دیگر تأسیس کرد. مادر لاله؛ هلن جعفری، پرستاری اهل آیداهو، نخستین زن آمریکایی بود که با یک پزشک ایرانی ازدواج می‌کرد.

رییس کل سازمان نظام پرستاری:

بزرگترین مشکل جامعه پرستاری در حال حاضر  کمبود نیرو است

رییس کل سازمان نظام پرستاری گفت: حدود سه سال متوالی است که با وجود بازنشسته شدن تعداد زیادی از پرستاران و توسعه بسیار زیاد تخت های بیمارستانی و بخش ها، استخدام پرستار متناسب با نیاز کشور انجام نمی شود. اگر سالانه بین ۹ تا ۱۰ هزار پرستار استخدام شوند، شیرازه پرستاری برای مناطق محروم و بیمارستان های کم درآمد حفظ خواهد شد.

استفاده از تمام ظرفیت‌های‌ موجود برای تقدیر هنرمندان از کادر درمان/ روحیه دادن به متولیان سلامت از وظایف مهم نهادهای فرهنگی است

مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: چاپ کتاب با مضمون مجاهدت‌های کادر درمان یکی از اقداماتی است که می‌تواند در زنده نگه داشتن خصلت‌های انسان‌دوستانه کادر درمان هم برای نسل امروز و هم برای آیندگان موثر باشد.

مجاهدت کادر درمان در ایام کرونا اجر و پاداش بزرگی دارد

حجت الاسلام مبلغی،نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: مجاهدت کادر درمان در ایام کرونا اجر و پاداش بزرگی دارد.

برگزاری طرح پایش اجتماعی با همکاری مدیریت اجتماعی و دانشجویی سازمان نظام پرستاری

مدیریت های اجتماعی و دانشجویی سازمان نظام پرستاری در نظر دارند تا طرح پایش و غربالگری عمومی در سطح شهر راه اندازی نمایند

نایب رئیس اول شورایعالی نظام پرستاری در یادداشتی مطرح کرد؛

دستاورد های بزرگتری از سوی نظام پرستاری کشور در راهست/ در دوره پنجم سازمان نظام پرستاری به شعار ها جامه عمل پوشانده شد

آنچه سازمان نظام پرستاری را در کسب دستاوردها موفق کرد وجود یک تیم منسجم و همدل بود که با اهداف شعار واحد تعهد به خدمت و تکلیف به کسب نتیجه و دوری گزینی از حاشیه ها در شورایعالی سازمان نظام پرستاری بود و به مدد رای اعتماد بالایی که از جامعه پرستاری و از طریق هیات مدیره های نظام پرستاری اخذ کرده بود موفق به کسب نتایج مثبت شد و بر اساس همین اعتماد و اطمینان تلاش خود را تا آنجا که در توان داشت تداوم و استمرار بخشید.

رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین:

سهل‌انگاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی جان کادر درمان را به‌خطر انداخته است

 رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: ۳۰ درصد از مدافعان سلامت و کادر درمانی و بهداشتی این شهرستان به کرونا مبتلا شده‌اند و مراحل قرنطینه و درمان را می گذرانند.

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری:

مطالبات پرستاران با تاخیر بسیار و به میزان کم پرداخت شده است

عزیزی گفت: معوقات کادر درمان کامل پرداخت نشده است و با تاخیر و به میزان نصف یا یک سوم و یک چهارم در حالی که نرخ ارز و تورم را نادیده گرفته اند، در حالی که این پرداخت ها مربوط به قبل از شروع کرونا و افت درآمد‌های اختصاصی دانشگاه ها می باشد.

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته