-

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با گذشت ۱۴ سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هنوز شورای عالی بیمه آیین نامه اجرای آن را تایید نکرده است انتظار جامعه پرستاری این است که به خصوص پس از تاکید رهبر معظم انقلاب شورای عالی بیمه هر چه سریعتر این آیین نامه را تأیید و تصویب کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان بگیرد.

انتخابگر پوسته

عضو شورای عالی نظام پرستاری : 

کمبود نیروی انسانی در پرستاری سبب فرسودگی پرستاران می شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: کمبود نیروی پرستاری معضل مزمنی است، که سالها وجود داشته  و سبب شده سیستم درمانی کشور دچار مشکلات زیادی بشود ،کمبود نیروی پرستاری در دوران کرونا نمود بیشتری پیدا کرد و این کمبود نیروی انسانی سبب شد پرستاران روبه فرسودگی و خستگی بروند.

زحمات کادر درمان مدیریت خوب کرونا در کشور را تاریخ نشان خواهد داد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به زحمات کادر بهداشت و درمان و اقشار مختلف جامعه در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: مدیریت خوب کرونا در استان و کشورمان را تاریخ نشان خواهد داد.

واکسیناسیون کرونا در ایران از سه‌شنبه با الویت کادر درمان آغاز می‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با واردات اولین محموله واکسن اسپوتنیک وی از روسیه، واکسیناسیون کرونا در ایران از سه شنبه ۲۱ بهمن در کشور با اولویت کادر بخش های آی سی یو شروع می‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت:

واکسن کرونا با اولویت کادر درمان و بیماران زمینه‌ای تزریق می‌شود

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ورود ۲۰ هزار دوز واکسن روسی به کشور  خبر داد و گفت: قرار شده این واکسن‌ها ۲ هفته یکبار وارد کشور شود و با اولویت کادر درمان، بیماران زمینه‌ای و افراد مسن تزریق شود.

مدافعان سلامت یک سرمایه اجتماعی ارزشمند هستند

قائم‌مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت گفت: مدافعان سلامت یک سرمایه اجتماعی بسیار ارزشمند هستند، کسانی که جان خویش را در مسیر حفظ جان همنوعانشان به خطر انداختند.

پرستار علی انصاریان پرستار مادرش هم شد

مرگ غم انگیز علی انصاریان در روز مادر، با‌توجه به احساس عجیبی که او همیشه نسبت به مادرش داشت، حالا یک نماد عشق فرزند و مادری آفریده است.

حرکت جهادی مدافعان سلامت نشان‌دهنده احساس مسؤولیت است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حرکت جهادی مدافعان سلامت نشان‌دهنده احساس مسؤولیت جامعه پرستاری و پزشکی بوده و در ایام بحران کرونا اخلاق و معنویت در حوزه سلامت به‌خوبی بروز و ظهور پیدا کرد.

خدمات کادر درمان یادآور رشادت رزمندگان دفاع مقدس است

استاندار آذربایجان غربی گفت: خدمات شبانه روزی کادر درمانی در جریان شیوع ویروس کرونا یادآور رشادت و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

این هفته واکسیناسیون با الویت کادر درمان در کشور آغاز می‌شود

رییس جمهور با بیان اینکه از این هفته واکسیناسیون در کشور آغاز می‌شود، گفت: قبل از ۲۲ بهمن و در همین هفته و طبق اولویت‌های وزارت بهداشت کار واکسیناسیون با کادر درمان و بعد افراد دارای بیماری زمینه‌ای و مسن آغاز می‌شود.

معوقات کادر درمان پرداخت شود

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواستار پرداخت معوقات، عیدی و حق پرسنل کادر درمان شد.

دکتر میرزابیگی اولویت برنامه های سازمان نظام پرستاری را اعلام کرد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با تشریح دستاوردهای یکساله این سازمان اولویت ها و برنامه های آینده سازمان نظام پرستاری را از جمله  اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، استاندارد نیروی انسانی پرستاری، پیگیری مطالبات پرستاران بخش خصوصی و غیردولتی، تغییر وضعیت نیروهای شرکتی، اصلاح آیین نامه شهدای خدمت و تعمیم دستاوردهای یکساله به مراکز غیردولتی ونیروهای مسلح، اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور ، اعلام کرد.

دبیر شورایعالی نظام پرستاری مصوبات نهمین نشست شورایعالی نظام را تشریح کرد؛

اراده جدی شورایعالی نظام پرستاری برای رفع مشکلات پرستاران شاغل در بخش خصوصی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و سایر مراکز

عزیزی گفت: نهمین نشست اعضای شورای عالی نظام پرستاری با موضوعات مربوط به مسائل روز جامعه پرستاری از جمله راه کارهای اجرایی کردن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، برنامه ریزی در خصوص تحقق قانون مشاغل سخت  و زیان آور، پیگیری های لازم جهت جذب نیروهای شرکتی و استخدام سالانه پرستاران برگزار شد و از جمله اقدامات و مصوبات خوبی این نشست؛ راه اندازی کمیسیون ویژه بررسی مشکلات همکاران بخش خصوصی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، نفت و ... بود.

برگزیده مسابقه عکس شورای بین الملی پرستاری مشخص شد

پرستار ایرانی برگزیده مسابقه عکس شورای بین المللی پرستاری شد.

کمیسیون حقوقی شورای عالی نظام پرستاری برگزار گردید

نشست کمیسیون حقوقی شورای عالی نظام پرستاری با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد

نهمین اجلاس شورای عالی نظام پرستاری دوره پنجم برگزار شد

نهمین نشست شورای عالی نظام پرستاری در دوره پنجم فعالیت این سازمان امروز در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته