-
پیام رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در پیامی به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی ضمن گرامیداشت یاد شهدای این عرصه، این روز را به خدمتگزاران سختکوش اورژانس تبریک گفت و بر حل مشکلات این گروه تاکید کرد.

  • 26 شهریور 1400
  • نظرات: 0
اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

  • 22 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری چابهار:

کمبود نیرو باعث فرسودگی پرستاران می شود

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری چابهار: کمبود نیروی پرستار در بیمارستان‌ها باعث؛ فرسودگی شغلی ناشی از فشار کاری می شود، که این موضوع موجب رنجش همکاران پرستارشده است.

تبعات کمبود کادر درمان در بحبوحه موج پنجم کرونا

خستگی و کلافگی ناشی از استفاده ابزار حفاظتی، لباس‌های یکسره، گان‌ و ماسک و غیره، شرایط سختی را برای کادر درمان بخصوص در گرمای فصل تابستان ایجاد کرده است.

موج پنجم کرونا در آذربایجان غربی با کمبود پرستار همراه شد!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به آغاز موج پنجم کرونا در استان گفت: بیماری کرونا بسیار سریع در حال انتشار است و ویروس دلتا در بین مبتلایان غالب است. اکنون تخت های بیمارستانی در استان در حال پر شدن است و کمبود پرستار هم در بیمارستان ها وجود دارد.

قدردانی داوودی از شهیدان سلامت

نایب قهرمان وزنه برداری المپیک توکیو مدال نقره خود را به شهیدان سلامت، پرستاران و کادر درمان تقدیم کرد.

ثبت نام دوز اول از سری دوم واکسن کرونا


قابل توجه پرستارانی که مرحله اول واکسن کرونا را در شهر تهران دریافت نکرده اند، با مراجعه به سایت نظام پرستاری و ثبت نام در قسمت دوز اول واکسن کرونا (مرحله دوم) به ثبت اطلاعات خود بپردازند. 

در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عجل‌الله) برگزار شد؛

مراسم تجلیل از قهرمان المپیک جواد فروغی با حضور رئیس کل سازمان نظام پرستاری

صبح امروز مراسم تجلیل از جواد فروغی قهرمان المپیک در رشته تیراندازی با حضور رئیس کل سازمان نظام پرستاری ، فرمانده سپاه پاسداران و رئیس فدراسیون تیراندازی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عجل‌الله) برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی:

لزوم توجه ویژه به کادر درمان

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت باید توجه ویژه‌ای به کادر درمان شهرستان در ایام کرونا وجود داشته باشد و همه دستگاه‌ها برای راه‌اندازی مرکز بستری موقت بیماران کرونایی پای کار باشند.

از مبارزه علیه کرونا خسته نشویم/ رعایت دقیق پروتکل‌ها و کمک به کادر درمان

تحقیقات علمی نشان می دهد وقتی یک اتفاق یا حتی یک بحران به مدت طولانی تکرار می شود، باعث عادی شدن آن در ذهن می شود و ذهن انسان آن مسئله را امر مسلم و نرمال فرض می کند، درگیری مردم با ویروس کرونا هم این روزها به همین شرایط رسیده است و باعث عادی شدن رعایت پروتکل ها شده است.

ورزشکار کرمانی مدالش را به مدافعان سلامت اهدا کرد

امیر اسداللـه زاده مدال برنز رقابت‌های جهانی خود را به مدافعان سلامت اهدا کرد.

کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت : ایثارگری و فداکاری کادر درمان در روز‌های شیوع کرونا بر هیچ کسی پوشیده نیست.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری زابل:

محقق شدن مهمترین مطالبات پرستاران در کمتر از دو سال

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری زابل گفت: سازمان نظام پرستاری با تلاش ها و پیگیری هایی که در دوره پنجم داشت، توانست امتیازات خوبی را برای گروه پرستاری به ارمغان بی آورد که از جمله این امتیازات می توان به آیین نامه اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری پرستاری ، جذب نیروی پرستاری ، برقراری فوق العاده ویژه و... اشاره کرد .

خستگی کادر درمان و بالا رفتن مرگ و میر با طولانی شدن پیک پنجم

رئیس مرکز اورژانس بیمارستان سینا گفت: وضعیت اغلب بیمارستان ها و مراکز درمانی نامساعد است و جایی برای پذیرش و بستری بیماران جدید وجود ندارد.

مشکل کمبود نیروی پرستار در قشم به زودی مرتفع خواهد شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قشم ازپیگیری جهت رفع کمبود کادر پرستاری در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش موارد مثبت سوش جدید دلتا کرونا در قشم و ضریب اشغال تخت بالای ۷۰ درصد با کمبود پرستار و تخت های سرپایی مواجه شدیم که رفع کمبود این دو مهم بزودی محقق خواهد شد.

استان بوشهر با کمبود نیروهای درمانی مواجه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اشغال همه تخت‌های بخش کرونایی گفت: برای جبران کمبود نیروی درمانی و پرستاری در موج پنجم بیماری کرونا در استان اقدامات موثر انجام شده است.

يادداشت رئيس كل سازمان نظام پرستاری پيرامون آيين نامه اجرائی قانون تعرفه گذاری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در یادداشتی جزئیات آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را تشریح و از همه فعالانی که در تصویب این آیین نامه همکاری کردند، قدردانی کرد.

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته