-
برقراری فوق العاده خاص کارکنان بهداشتی و درمانی در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه

معاون توسعه منابع و مدیریت وزیر بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت طی مکاتباتی که با سازمان برنامه‌ و بودجه داشته، موافقت خود را با پرداخت فوق‌العاده خاص اعلام کرده اما نیازمند ردیف و تأمین بودجه است که امیدواریم سازمان برنامه‌ و بودجه در این خصوص به وزارت بهداشت اعتبارات لازم را اختصاص دهد.

  • 7 بهمن 1400
  • نظرات: 0
فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با تاکید مقام معظم رهبری، اتحاد سازمان نظام پرستاری، وزارت بهداشت و مجلس فرصت طلایی برای احقاق حقوق پرستاران به وجود آمده است و زمان آن است که برای تحقق خواسته های پرستاران منابع پایدار تامین شود.

  • 6 بهمن 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

اعلام آمادگی سازمان نظام پرستاری برای برگزاری دوره های آموزشی مشترک با دانشگاههای مجازی جهان اسلام


مدیر مرکز آموزش سازمان نظام پرستاری، با تشریح دوره های آموزشی این سازمان، آمادگی سازمان نظام پرستاری را برای برگزاری دوره های مشترک با دانشگاههای مجازی جهان اسلامی اعلام کرد.

مهلت شرکت در مسابقه فرهنگی به مناسبت بزرگداشت هفته پرستار تمدید شد

معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: مهلت شرکت در مسابقه فرهنگی به مناسبت بزرگداشت هفته پرستار تمدید شد.

پیام تبریک رئیس سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز دانشجو


رئیس کل سازمان نظام پرستاری در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر و روز دانشجو را به دانشجویان کشور و به ویژه دانشجویان گروه پرستاری تبریک گفت.

معاون سازمان نظام پرستاری با تشریح اقدامات فرهنگی در هفته پرستار اعلام کرد

خدمات ویژه رفاهی به جامعه پرستاری/ مسافرت قسطی، تخفیف فروشگاه رفاه و محصولات تسکو

معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری با تشریح عملکرد حوزه فرهنگی، رفاهی و دانشجویی سازمان نظام پرستاری در ایام هفته گرامیداشت پرستار، تسهیلات رفاهی که در این هفته به پرستاران ارائه می شود، را اعلام کرد.

به مناسبت روز پرستار

ثبت نام مجدد بیمه تکمیلی درمان اعضای سازمان نظام پرستاری آغاز شد


با توجه به استقبال از طرح و درخواست های مکرر اعضای سازمان نظام پرستاری که در فرصت قبل موفق به ثبت نام نشده اند و به مناسبت هفته گرامیداشت مقام پرستار مهلت مجدد ثبت درخواست بیمه  درمان تکمیلی در سایت سازمان فراهم شد و تا پایان آذرماه ادامه دارد.

گزارش تصویری جشن روز دانشجو به همت سازمان نظام پرستاری

مراسم جشن روز دانشجو امروز به همت سازمان نظام پرستاری برای دانشجویان گروه پرستاری برگزار شد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

هفته آینده پرستاران خبرهای خوشی می شنوند/150 پرستار در دوران کرونا شهید شدند/دولت بساط جذب پرستاران 89 روزه را جمع کند/ شناسایی 30 پرستار با مدرک جعلی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری از دولت خواست با تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی بساط بکارگیری پرستاران با قراردادهای 89 روزه را جمع کند و اعلام کرد: پرستاران هفته آینده (همزمان با هفته پرستار) منتظر خبرهای خوش باشند.

معاون پرستاری وزارت بهداشت:

پرونده 66 پرستار شهید خدمت تایید شد/ نظام پرستاری دوشادوش وزارت بهداشت برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی/ پیگیری ویژه تعرفه گذاری و فوق العاده خاص

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تایید پرونده 66 پرستار مدافع سلامت به عنوان شهید خدمت و پیگیری‌ها برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تا پایان امسال خبر داد.

امروز، آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس پرستار و کرونا

مهلت ارسال عکس و شرکت در جشنواره عکس پرستار و کرونا امروز به پایان می رسد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

جشن روز دانشجو با حضور مسئولان  سازمان نظام پرستاری

جشن بزرگداشت روز دانشجو با حضور مسئولان سازمان نظام پرستاری و وزارت بهداشت برگزار می شود. 

پرستاران شرکت نفت، در انتظار اجرای قوانین بر زمین مانده

پرستاران در سراسر کشوردر انتظار رفع موانع خدمتی هستند، پرداخت فوق العاده خاص، اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و تبدیل وضعیت نیروهای غیر رسمی مهمترین این خواسته هاست اما پرستاران برخی بخش ها مانند شرکت نفت با محرومیت های بیشتری مواجه هستند و حتی قانون ارتقای بهره وری هم برای آنها اجرا نشده است.

بررسی آخرین مسائل و مشکلات جامعه پرستاری در نهاد ریاست جمهوری

در نشست اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری با مسئولان ارشد حوزه معاون اول رئیس جمهور که با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، نماینده معاونت درمان وزارت بهداشت، دبیر شورای عالی بیمه سلامت و نماینده سازمان امور استخدامی برگزار شد؛ آخرین وضعیت مسائل و موانع خدمتی جامعه پرستاری بررسی شد.

پیام تبریک رئیس سازمان نظام پرستاری به مناسبت انتصاب دکتر رحیمی در وزارت بهداشت

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، در پیامی انتصاب دکتر بهروز رحیمی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تبریک گفت.

مشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

روز پرستار فرصتی برای جبران بخشی از فداکاری‌های پرستاران است/مسئولان انقلابی صدای پرستاران را بشنوندمشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران در دو سال گذشته برای مراقبت و نجات بیماران از جان مایه گذاشتند اما بسیاری از مطالبات و موانع خدمتی آنان بی جواب مانده و ناراحت هستند، جامعه پرستاری از دولت و مجلس انقلابی انتظار دارد با حرکتی جهادی به خواسته‌های آنان توجه کنند و روز پرستار فرصت مناسبی برای لبیک مسئولان به پرستاران و جبران بخشی از فداکاری‌های آنان است.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت درگذشت پرستار به علت سوختگی

سازمان نظام پرستاری، درگذشت پرستار اورژانس درمانگاه بالاده در شهرستان کازرون را که بر اثر سوختگی و پس از حادثه واژگونی آمبولانس رخ داد، تسلیت گفت.

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته