-

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به معاون درمان وزارت بهداشت با انتقاد از ابلاغیه جدید این معاونت برای فعالیت پرستاران در امور غیرمرتبط ؛ لغو هر چه سریعتر این ابلاغیه را خواستار شد.

انتخابگر پوسته

بانوی پرستار ایرانی قهرمان ماراتن دبی شد؛

گفتگو با بانوی ۸۴ ساله شیرازی که زمانی پرستاری قهرمان بود و از ۷۰ سالگی قهرمان دو و میدانی شد

خانم حشمتی بعد از دوران بازنشستگی تصمیم به ورود به دنیای ورزش می‌گیرد و مدال‌های زیادی را در رقابت‌های ملی و بین‌المللی دو و میدانی کسب می‌کند. او در این‌باره می‌گوید: «یک روز در یکی از پارک‌های شیراز می‌دویدم که خانمی من را صدا زد و گفت من کلاس ورزشی برگزار می‌کنم، تصمیم گرفتم به کلاس‌های او بروم تا این که بعد از یک هفته در اولین مسابقات دوی کشوری در زنجان شرکت کردم و مقام دوم را کسب کردم. در مسابقات کشوری دیگر هم مقام‌های اول و دوم را کسب کردم، در مسابقات جهانی دوی ۱۰ کیلومتر ماراتن دبی اول شدم و در مسابقات پیاده‌روی چین هم نفر اول شدم. در تمام این مدت یک بار هم اوت نشدم.»

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، طی پیامی میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) تبریک گفت.

رونمایی از پوستر  ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت با قدردانی از شهدای مدافع سلامت

پوستر ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت با قدردانی از خانواده یکی از شهدای مدافع سلامت و با حضور رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح و مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس رونمایی شد.

مدیرعامل بهداشت و درمان صنعت نفت:

کمبود کادر درمان در مراکز درمانی نگران کننده است

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از کمبود نیروی انسانی در مراکز درمانی تحت پوشش این سازمان خبر داد و اذعان کرد که شرایط کادر درمان نگران‌کننده است.

بازیگر سینما و تلویزیون : 

کادر درمان و قشر فرهنگی در صف اول مبارزه با کرونا قرار دارند

امین زندگانی با اشاره به اینکه هنرمندان نیز امروز همانند کادر درمان در صف اول مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند تأکید کرد که باید از کریم اکبری مبارکه که به دلیل شیوع ویروس کرونا در مراحل تصویربرداری یک سریال از دنیا رفت، به عنوان یک قهرمان در میدان‌های جنگ یاد شود.

اعتراض تشکل‌های دانشجویی پرستاری؛ نسبت به بکارگیری نامناسب و خارج از شان و عرف دانشجویان پرستاری در برخی بیمارستانها

جمعی از تشکل‌های دانشجویی رشته پرستاری اعلام کردند: بسیاری از پرستاران اکنون در انتظار جذب هستند و حضور دانشجویان به طور موقتی در بالین؛ با دریافتی بسیار پایین و شرایط نامساعد، اقدامی ناروا در جهت نادیده انگاری پرستاران و دانشجویان پرستاری است.

علی دادخواه فعال و تحلیل گر صنفی در یادداشتی مطرح کرد؛

کارنامه درخشان یک سال اخیر سازمان نظام پرستاری کشور

داد خواه: معتقدم برای حفظ و توسعه این نتایج مثبت توسط پیگیری های نظام پرستاری کشور باید بر این  ماندگاری  تاکید نمایم‌،  ماندگاری که من آنرا توجه به نخبه گرایی و ثبات مدیریتی ترجمه می کنم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

کادر درمان دچار فرسایش شده‌اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: کادر درمان دچار فرسایش شده‌اند و مبتلایان به کووید ۱۹ در استان رو به افزایش است و شرایط سختی را پیش رو داریم.

معاون توسعه وزارت بهداشت در صفحه اینستاگرامی توسعه اعلام کرد؛

تعیین جزئیات نهایی اجرای فوق العاده ویژه در روز های آتی/اختصاص مجوز استخدامی بزرگ ویژه کادر درمان / نهایی شدن پرداخت کامل مطالبات کارانه

تقوی نژاد گفت: در جلسه مشترک وزارت بهداشت با سازمان برنامه و بودجه؛ اولین موضوعی که  در این نشست مطرح شد تسریع در "پرداخت فوق العاده ویژه" به همه همکاران پرتلاش حوزه سلامت کشور بود که توافق های بسیار خوبی صورت گرفت و در روزهای آتی جزئیات آن اعلام می شود.

توصیه های جدی سفارت ایران در کپنهاک به پرستارانی که قصد مهاجرت و کار در دانمارک دارند/ قبل از هر گونه اقدام شرایط کشور مقصدتان را به دقت بررسی کنید

در پی افزایش پرستاران  متقاضی کار در کشور دانمارک سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران طی استعلامی  از مراجع پرستاری دانمارک و وزارت امورخارجه ایران خواستار اعلام شرایط کار پرستاران در این کشور شد.

حفظ حرمت مدافعان سلامت از اولویت‌های مبارزه با کرونا است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مدافعان سلامت را رکن اصلی جنگ با کرونا برشمرد و گفت: یکی از ارکان مهم مقابله با این ویروس مهلک، حفظ حرمت با تزریق امید به این سربازان ایثارگری است که برای غلبه بر این بیماری تا پای جان ایستاده‌اند.

مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یاریگر کادر درمان باشند

استاندار مرکزی گفت: مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یاریگر کادر درمان باشند.

بیمارستان‌ها کمبود نیروی انسانی دارند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها داریم و قرار است هفت هزار نفر به همین دلیل استخدام شوند.

اختصاص امتیازات ویژه به پرستاران یزدی با تلاشهای ویژه مدیر پرستاری این دانشگاه

در جلسه ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی یزد با پیشنهاد علی اکبر جراحی مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یزد و نائب رئیس شورایعالی نظام پرستاری کشور در خصوص ایجاد انگیزه کادر پرستاری شاغل در بخش های کرونایی و جبران کمبود کادر پرستاری موافقت شد

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت همسر محترم مشاور حقوقی این سازمان

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت همسر محترم مشاور حقوقی سازمان را تسلیت گفت.

اولین34568101112انتها

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته