-

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به معاون درمان وزارت بهداشت با انتقاد از ابلاغیه جدید این معاونت برای فعالیت پرستاران در امور غیرمرتبط ؛ لغو هر چه سریعتر این ابلاغیه را خواستار شد.

انتخابگر پوسته

وزیر بهداشت:

تلاش برای اخذ مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی دیگر در کادر درمان

وزیر بهداشت گفت: علاوه بر ۲۲ هزار نیرویی که استخدام می‌کنیم، به دنبال مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر هستیم.

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد:

برخی پرستاران ۸ ماه از فرزندان خود دور هستند

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه روزانه بین ۸ تا ۱۰ نفر از پرستاران مشغول به ‌کار در بخش کرونا بیمارستان های استان فارس مشکوک به کرونا هستند گفت: مردم باید بدانند پرستاران پس از گذشت مدت هشت ماه تلاش شبانه روزی، هنوز نتوانسته اند به مرخصی بروند و ضروری است شهروندان در خانه بمانند تا به این ویروس مبتلا نشوند.

نوبخت: مطالبات کادر درمان طی امروز و فردا تسویه می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بعد از ماه‌ها تأخیر و تعویق در پرداخت کارانه کادر محترم درمان امیدوارم مبلغ ۵۵۰۰میلیارد تومان مطالبه کادر درمان و بهداشت ظرف امروز و فردا به حساب این عزیزان واریز شود.

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

نگذارید کارد به استخوان پرستاران برسد

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: در این شرایط حساس که تمام چشم امید جامعه به پرستاران است، اگر این سنگر فرو بریزد عملا هیچ سنگری برای مقابله با بیماری وجود ندارد و اگر مسئولان به فکر چاره نباشند ممکن است عواقب بسیار بدی به دنبال داشته باشد.

وضعیت بحرانی در فارس؛

اوج‌گیری بستری‌های کرونا و فرسودگی کادر درمان


معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی شیراز اعلام كرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۵۰ بیمار نیازمند بستری در بخش‌های کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان وجود دارد که این تعداد، فراتر از ظرفیت پیش‌بینی شده ما در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم قدردانی از کادر درمان است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از برگزاری تجمعات توسط مردم علاوه بر حفظ سلامت جامعه نوعی قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان است.

سومین گفتگوی زنده اینستاگرامی رئیس کل سازمان نظام پرستاری با جامعه پرستاری

دکتر محمد میرزابیگی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در صفحه اینستاگرام این سازمان به صورت زنده در ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۹۹/۸/۱۱با پرستاران کشور گفتگو خواهد کرد

سازمان برنامه 5500 میلیارد تومان دیگر برای پرداخت معوقات کادر درمان اختصاص داد

رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز پرداخت 5500 میلیارد تومان دیگر برای تسویه حساب معوقات کارانه کادر درمان تا اول آبان 99 را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ کرد.

نصب المانی در مهریز برای پاسداشت زحمات کادر درمان

فرماندار مهریز از ساخت و نصب المانی در این شهر به پاس قدردانی از زحمات مدافعان سلامت در این روزهای سخت کرونایی خبر داد.

رئیس بیمارستان شهدای تجریش:

ابتلای کادر درمان به کرونا، ریسک کار را بالا خواهد برد

رئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: پرسنل در زمان ابتلا به ویروس، حداقل تا دو هفته باید استراحت کنند، اما به دلیل ناتوانایی‌هایی که به دنبال بیماری ایجاد می‌شود، ممکن است تا ۴ الی ۵ هفته نتوانند برگشت به کار و انجام فعالیت قبل خود را داشته باشند، این موضوع باعث می‌شود تا در چرخه‌ی ابتلای کادر درمان بیمارستان‌ها همیشه تعدادی از نیروهای درمان را نداشته باشیم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

پرستاران به مرخصی نیاز دارند

رئیس کل سازمان نظام پرستاری از آمادگی پرستاران برای آموزش عمومی مراقبت‌های پرستاری پیشگیرانه برای عموم مردم و نیز نیروهای کمکی در بیمارستان‌ها و نقاهتگاه‌ها و لزوم تدوین پروتکل اعلام خبر ابتلا به کرونا به شهروندان خبر داد و گفت: پرستاران خسته شده و به مرخصی نیاز دارند.

دو هزار میلیارد تومان دیگر برای پرداخت معوقات کادر درمان پرداخت شد

سازمان برنامه و بودجه امروز دو هزار میلیارد تومان دیگر را برای پرداخت معوقات کادر درمان به وزارت بهداشت پرداخت کرد.

کسب دستاوردی دیگر در سایه تلاش بی وققه نظام پرستاری/ تامین بودجه فوق العاده ويژه در آذر ماه

با پیگیری های سازمان نظام پرستاری یکی دیگر از مطالبات پرستاران محقق شد و رئیس سازمان برنامه بودجه امروز از  تامین بودجه و پرداخت فوق العاده ویژه پرستاران از آذر خبر داد.

کادر پرستاری و پرسنل بیمارستان از مردم می خواهند پروتکل ها را رعایت کنند

وضعیت کرونا در شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی هر روز بحرانی‌تر از گذشته می‌شود و روند ابتلا و مرگ و میر و البته شدت ابتلا به کرونا در مناطق گوناگون این استان نیز هر روز بدتر از دیروز است.
 

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی البرز:

روزانه 20 پرستار در البرز درگیر ویروس کرونا می‌شوند

مدیر پرستاری و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: روزانه 20 پرستار در استان البرز به کووید 19 مبتلا می‌شوند و در حال حاضر 250 نفر از پرسنل پرستاری در مرخصی استعلاجی بیماری کرونا به سر می‌برند.

اولین45679111213

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته