دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری الیگودرز مطرح کرد؛

ضرب و شتم سوپروایزر بیمارستان الیگودرز/ ضرورت ورود جدی نیروی انتظامی به ضرب و شتم ها

ضرب و شتم سوپروایزر بیمارستان الیگودرز/ ضرورت ورود جدی نیروی انتظامی به ضرب و شتم ها
ارسال شده: شهریور 6, 1398
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری الیگودرز با بیان این که پرستاران با توجه به موانع خدمتی و نداشتن انگیزه کافی باز هم به ارائه خدمات می پردازند اما متاسفانه مورد بی مهری همراهان و همکاران خود قرار می گیرند، گفت: طی یک ماه گذشته چندین صرب و شتم و خشونت علیه پرستاری اعلام شد و متاسفانه این بار نیز سوپروایزر بیمارستان الیگودرز که عضو نظام پرستاری الیگودرز نیز هست، مورد ضرب و شتم همراه بیمار قرار گرفته است.

دکتر آرزو شهسواری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به ضرب و شتم سوپروایزر بیمارستان الیگودرز گفت: دوشنبه شب چندین مصدوم تصادفی به بیمارستان الیگودرز اعزام می شود و آقای کرمی نژاد سوپروایزر بیمارستان خدمات درمانی را به یکی از بیماران که 32 سال سن داشته ارائه می دهد اما متاسفانه به دلیل خون ریزی مغزی بیمار فوت می کند.

وی ادامه داد: رئیس بیمارستان که خود نیز پرستار است در زمان بحران به همراه چند تن از ماموران نیروی انتظامی در اورژانس حضور یافته و تا استیبل شدن موقعیت در اورژانس باقی می ماند و با حضور نیروهای انتظامی فضا را آرام می کنند و پس از آرام نمودن فضا محل اورژانس را ترک می کنند.

رئیس نظام پرستاری الیگودرز خاطر نشان کرد: در ساعت 6 صبح خبر فوت بیمار 32 ساله به همراهان آنان داده شده و یکی از همراهان به دلیل شدت ناراحتی به کرمی نژاد حمله ور شده و به واسطه چند تن دیگر از همراهان این سوپروایزر که عضو نظام پرستاری الیگودرزنیز هست را مورد ضرب و شتم قرار می دهند .

وی یادآور شد: این همراه با شکستن شیشه به سمت کرمی نژاد حمله ور شده و با وساطت سایر پرستاران و همراهان بیماران جدا شده و همراه با شیشه خود را مضروب کرده و رئیس بیمارستان، حراست و نظام پرستاری الیگودرز این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

شهسواری افزود: یکی دیگر از مشکلات پرستاران این است که نیروهای انتظامی به دید شخص به شخص به این گونه اتفاقات می نگرند و به دنبال رفع این گونه ماجرا ها با کدخدامنشی هستند و ورود جدی به این ضرب و شتم ها نداشته و بنابراین پرستاران هیچ گونه امنیت جانی و شغلی در محل کار خود ندارند و انگیزه ارائه خدمات را از دست می دهند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno