دات نت نیوک

عضو نظام پرستاری خرم آباد مطرح کرد؛

ضرورت اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری/ طرح قاصدک شفاف نیست

ضرورت اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری/ طرح قاصدک شفاف نیست
ارسال شده: شهریور 11, 1398
نظرات: 0

عضو نظام پرستاری خرم آباد با بیان این که طرح قاصدک شفاف نبوده، گفت: با اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، دریافتی پرستاران براساس عملکرد و ارائه خدمات آنان خواهد بود.

صادق امامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که پرستاری زیاده خواه نبوده و به دنبال حقوق واقعی خود هستند، گفت : پرستاران به دنبال دریافت حقوق مطابق با شرح وظایف و عملکرد خود هستند.

وی با بیان این که اگر قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری اجرایی شود، پرداختی به پرستاران براساس عملکرد خواهد بود، اظهار داشت: اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نفع بیماران و مددجویان است زیرا خدمات پرستاران  با هزینه کمتری در اختیارمردم قرار خواهد گرفت و همچنین بیمه ها نیز هزینه کمتری متقبل می شوند .

عضو نظام پرستاری خرم آباد با اعتقاد به این که پرستاری با جان و سلامت مردم در ارتباط هستند، خاطر نشان کرد:  پرستاران در سایر کشورها حقوق متناسبی با خدماتی که ارائه می دهند، دریافت می کنند اما متاسفانه در ایران  پرستاران با توجه به موانع خدمتی و سختی کار از دریافتی کمتری برخوردارند.

وی ادامه داد : در سایر کشورها اختلاف دریافتی پرستاران و پزشکان بسیار کم بوده و اگر دریافتی پرستاران براساس ارائه خدمات و با فاصله کمتری از پزشکان باشد انگیزه بیشتری برای ارائه خدمات با کیفیت خواهند داشت.

امامی با اشاره به معایب طرح قاصدک تصریح کرد: در طرح قاصدک منابع دقیق محاسبه نمی شود و پرستاران نمی توانند حساب و کتاب دقیقی از دریافتی خود داشته باشند. همچنین قانون ارتقا بهره وری در طرح قاصدک به طور صحیح اجرا نمی شود و سلیقه ای اعمال می شود.

وی در پایان افزود: طرح قاصدک شفاف نبوده و برای رفع این مشکل می بایست اضافه کار از کارانه تفکیک شود و درصد پرستاران از کارانه مشخص گردد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno