دات نت نیوک

در پاسخ به اظهارات معاون فنی اورژانس عنوان شد؛

دست هایی می خواهند پرستاری بشکند/ مراقب نیروهای اورژانس باشید

دست هایی می خواهند پرستاری بشکند/ مراقب نیروهای اورژانس باشید
ارسال شده: مرداد 24, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری در واکنش به اظهارات معاون فنی و عملیات اورژانس کشور توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، علی‌اکبر قربانی که در اورژانس کشور شاغل است نسبت به اظهارات معاون فنی و عملیات اورژانس کشور به مصاحبه قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور انتقاد کرد  . متن کامل نامه ی عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مسئول محترم انجمن فوریت‌های پزشکی

با سلام و تحیت‌‌‌

پاسخ جنابعالی به مصاحبه استاد شریفی مقدم و پیش از آن متن کامل و صحیح مصاحبه ایشان را خواندم اگرچه جمله و یا مطلبی که دال بر بی‌توجهی ایشان به عزیزان شاغل در اورژانس پیش‌بیمارستانی باشد نیافتم اما جوابیه سراسر طعنه شما بیشتر از آن‌که از مظلومیت و حقوق پرستاران و کارشناسان و تکنسین‌های سختکوش اورژانس پیش بیمارستانی دفاع کرده باشد، به یک جوابیه سفارشی برای تخریب استاد شریفی‌مقدم شبیه است . شما نیک می‌دانید که آقای شریفی‌مقدم به‌عنوان یک مصلح اجتماعی عدالت‌خواه مدافع تمام عیار حقوق همه کارکنان و کارگران و پرستاران و همه اقشار خدوم جامعه است و هرگز بر سر دفاع از حقوق مظلوم با هیچ کسی مصالحه نکرده است. من به‌درستی اطلاع دارم که یکی از دغدغه‌های ایشان شرایط شغلی و دردسرهای عزیزان شاغل در اورژانس پیش بیمارستانی است.

از جنابعالی انتظار می‌رود که تحت‌تأثیر و القائات کسانی که مسیری غیر از مسیر شجاعانه و عدالت‌خواهانه شریفی‌مقدم را می‌پیمایند قرار نگیرید . مطمئن باشید جریانی که با استفاده از همه امکانات خود درصدد شکستن پرستاری کشور است، و شریفی‌مقدم را سدراه خود می‌بیند، اگر از مانع شریفی‌مقدم عبور کند، آسیب وارده بر پیکره رنجور عزیزان شاغل در حوزه اورژانس پیش‌بیمارستانی، کمتر از جامعه پرستاری کشور نخواهد بود.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno