دات نت نیوک

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خرم آباد عنوان کرد:

تشکیل شورای دانشجویی حرکتی در دور چهارم سازمان نظام پرستاری کشور

تشکیل شورای دانشجویی حرکتی در دور چهارم سازمان نظام پرستاری کشور
ارسال شده: مرداد 25, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خرم آباد از تشکیل شورای دانشجویی به عنوان حرکتی مبارک در دور چهارم سازمان نظام پرستاری کشور یاد کرد و افزود: این حرکت های اخیر با وجود تعطیلی دانشگاهها موضع گیری مناسبی بود.

مرتضی علوی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری اظهار کرد: بحث تربیت پرستار بیمارستانی یک ضربه غیر کارشناسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بدنه پرستاری بود.

وی با بیان اینکه استارت این کار از سال ۹۴ زده شد، افزود: این حرکات در قالب نوشتن طومار برگزاری نشست در اصفهان و … بود سپس وزارت بهداشت به قضایایی متعهد شد اما وزارت بهداشت و معاونت پرستاری عملاً با این سیستمی که اجرا می کنند بدنبال برآورده کردن خواسته های عده ای معدود از جمله بیمارستان های خصوصی در شهرهای بزرگ هستند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خرم آباد با بیان اینکه فعال شدن شورای دانشجویی اتفاق مبارکی در چهارمین دوره فعالیت سازمان نظام پرستاری کشور بود، خاطرنشان کرد: با وجود قرار گرفتن برگزاری این انتخابات در فصل امتحانات استقبال خوبی شد.

علوی پور با بیان اینکه خرم آباد هم در شورای دانشجویی کشوری عضو منتخب دارد، تصریح کرد: این شوراها سبب افزایش آگاهی دانشجویان شد که به بروز واکنش مناسب منجر شد.

وی از دانشجویان به عنوان ظرفیت و نیروی بالقوه یاد و اظهار امیدواری کرد از این پس شاهد حرکات نسنجیده و غیر کارشناسی این چنینی از سوی وزارت بهداشت نباشیم.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خرم آباد یادآور شد: پیش از این پرستاران حتی با گذراندن طرح هنوز از وجود سازمان صنفی نظام پرستاری اطلاعی نداشتند این در حالی است که هم اکنون دانشجویان پرستاری در جریان این موضوعات هستند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno