دات نت نیوک

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی خبر داد:

برگزاری کارگاه آموزشی متدولوژی کیفی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی

برگزاری کارگاه آموزشی متدولوژی کیفی در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی
ارسال شده: شهریور 29, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی از برگزاری کارگاه آموزشی متدولوژی کیفی با حضور جمعی از اعضاء هیات علمی در دانشکده پرستاری و مامایی خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی در باره ضرورت و چگونگی برگزاری این کارگاه آموزشی گفت : دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی در حال حاضردارای 5 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین رشته دکتری تخصصی پرستاری است و برگزاری مستمر اینگونه کارگاه ها با هدف توانمندسازی اساتید بسیار حائز اهمیت است. 
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری 5 روزه کارگاه آموزشی متدولوژی کیفی آشنایی هر چه بیشتر اعضاء هیات علمی با روش شناسی کیفی است اظهار کرد : قطعاٌ برگزاری این چنین کارگاه هایی موجب افزایش کیفیت کارهای مطالعاتی منجمله پایان نامه های دانشجویی در مقطع تحصیلات تکمیلی می شود . 
نصراله با اشاره به توانایی علمی و سابقه تدریس دکتر زهره پارسا یکتا در برگزاری کارگاه های روش شناسی افزود: با توجه به تسلط کامل و توانایی ایشان که این کارگاه آموزشی را بصورت تکنیکال و تخصصی آموزش دادند مطمئنا شرکت کنندگان بهره کافی را از این کارگاه آموزشی برده اند.
دکتر نصراله در باره استمرار و تداوم برگزاری بیشتر کارگاه های توانمندسازی اساتید ابراز امیدواری کرد: با حمایت و درایت دکتر نصرآبادی رییس دانشکده پرستاری و مامایی و استقبال اعضاء هیات علمی شاهد ارتقاء بیش از پیش سطح آموزش و پژوهش در این دانشکده خواهیم بود .

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x