دات نت نیوک

اهدای عضو دانشجوی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی سمنان

اهدای عضو دانشجوی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی سمنان
ارسال شده: مهر 1, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

اعضای بدن زنده یاد «محمدسینا سنائی‌نژاد» دانشجوی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان  در اقدامی خداپسندانه، به پنج بیمار نیازمند اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، خانواده مرحوم «محمدسینا سنائی‌نژاد» جوان دانشجوی ۲۱ ساله دانشگاه علوم پزشکی سمنان که بر اثر سانحه و پس از مدتی به‌دنبال آن مرگ مغزی شده بود، ایثارگری و نوع‌دوستی را منصه ظهور رساندند و حاضر به اهدای اعضای بیمار خود به بیماران نیازمند شدند و قلب، کلیه،‌ کبد و قرنیه وی را برای نجات بیماران اهدا کردند.

این دانشجو در یک سفر تفریحی بر اثر شیرجه در ناحیه کم عمق یک رودخانه دچار عارضه از ناحیه گردن و قطع نخاع شد. وی پس از دوماه بستری در بیمارستان، علی رغم تلاش پزشکان شنبه ۲۵ شهریور ماه جان خود را از دست داد.

این دانشجو که با عشق، حرفه کارشناسی اتاق عمل را در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزید، پیش از پایان رسمی تحصیلاتش با ایثار پدر و مادر صبورش، با اهدای اعضاء به بیماران نیازمند اولین درس خود را در کلاس زندگی به زیبایی سرود. بی‌شک دعای بیماران و خانواده‌های دردمند آنها بدرقه راه آن مرحوم و بازماندگان ایثارگر و صبورش خواهد بود.

سازمان نظام پرستاری کشور به نمایندگی از جامعه پرستاری کشور ، درگذشت زنده یاد «محمدسینا سنائی‌نژاد» دانشجوی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را به جامعه اتاق عمل و خانواده محترمشان تسلیت عرض کرده ، برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نماید.

 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x