دات نت نیوک

بهیار دفتر درمان کرند غرب :

حضور به موقع پرستاران و پزشکان در زمان حادثه /تشکر مردم زلزله زده از تلاش های کادر درمان

حضور به موقع پرستاران و پزشکان در زمان حادثه /تشکر مردم زلزله زده از تلاش های کادر درمان
ارسال شده: آذر 6, 1396
نظرات: 0

بهیار دفتر درمان کرند غرب گفت: مردم زلزله زده استان کرمانشاه از کمک های هلال احمر، کمک های مردمی ، کادر درمان و ... که به صورت  شبانه روزی برای مردم حادثه دیده زحمت کشیده اند، تشکر و قدردانی کردند.

افشین ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با بیان این که کرند غرب مرکز شهرستان دالاهو  است و  حدود 35 کیلومتر با سرپل ذهاب فاصله دارد، گفت: پس از زلزله 12 روستا این شهرستان به صورت کامل تخریب شده و  در سه روز نخست حادثه 550 مصدوم به این مرکز مراجعه کرده و 16 نفر شب حادثه فوت کردند.

وی ادامه داد: از 100 نفر مراجعه کننده در ساعات ابتدایی حادثه  حدود 70 نفر سرپایی درمان شده  و افرادی که نیاز به بستری شدن، داشتند به شهرهای اطراف اعزام شدند.

بهیار دفتر درمان کرند غرب یادآور شد: زمان حادثه پرستاران و پزشکان عمومی که در کرند غرب حضور داشتند به دفتر درمان جهت یاری رساندن به مصدومین مراجعه کرده و خدمات درمانی به زلزله زدگان ارائه کردند.

وی خاطر نشان کرد: شب زلزله شب سختی بود و تا صبح به مصدومین حادثه رسیدگی می شد و به دلیل حادثه دیدن ساختمان این مرکز تخت ها را به حیاط منتقل کرده و در محیط باز مصدومین درمان می شدند.در حال حاضر هم در چادر به مصدومین رسیدگی می شود.

ملکشاهی با اشاره به این که به دلیل سرما و برودت هوا بیماری های واگیر دار در این مناطق شیوع پیدا کرده و مردم بسیار تحت فشار هستند، افزود: مردم زلزله زده استان کرمانشاه از کمک های هلال احمر، کمک های مردمی ، کادر درمان و ... که به صورت  شبانه روزی برای مردم حادثه دیده زحمت کشیده اند، تشکر و قدردانی کردند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno