دات نت نیوک

برای شرکت در نشست سه جانبه پرستاری؛

رئیس کل سازمان نظام پرستاری عازم ژنو شد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری عازم ژنو شد
ارسال شده: اردیبهشت 25, 1397
نظرات: 0

رئیس کل سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، به منظور شرکت در نشست سه جانبه پرستاری، صبح سه شنبه عازم ژنو شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، دکتر اصغر دالوندی که اخیرا به عنوان رئیس کل جدید سازمان نظام پرستاری کشورانتخاب شده است، به همراه مدیر روابط بین الملل سازمان، برای شرکت درنشست سه جانبه WHO ، ICN، ICM عازم وین شدند.

بر اساس همین گزارش، این نشست مشترک، 16 مه 2018 مصادف با 26 اردیبهشت 97 به مدت 5 روزدر مرکز کنفرانس بین المللی ژنو برگزار خواهد شد و محور اصلی آن، نقش پرستاری و مامایی در ارائه نتایج بهتر سلامت در یک دنیای در حال تغییر است.

شورای بین المللی پرستاری (ICN)، کنفدراسیون بین المللی مامایی (ICM) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) با هدف حمایت از رهبری پرستاری و مامایی در سطوح ملی ، منطقه ای و بین المللی در زمینه نیروی کار ، سیستم های بهداشتی و اولویت های بهداشت جهانی در دستور کار توسعه پایدار ، از جمله موضوعات برنامه در مجمع بهداشت جهانی است.

در این نشست به مباحث روز پرستاری در جهت دستیابی به اهداف توسعه پایدار ، وضعیت بازار کار پرستاری و سرمایه گذاری در حوزه نیروی کار پرستاری، بهینه سازی کیفیت و نیروی کار پرستاری براساس سیاست مبتنی بر شواهد پرداخته خواهد شد.

همچنین همزمان با این نشست ها، نشست قانون گذاران حوزه سلامت کشورها با اشاره به مباحثی چون مقررات و اعتبار بخشی، عامه مردم و حرفه پرستاری، بررسی جوانب مختلف تنظیم مقررات و دیگر مسائل کدهای اخلاقی و حرکت به سوی یک معاهده جهانی برای رسیدن به اهداف مشترک، به روز رسانی برنامه استراتژیک ICN ، نقش سازمان های بین المللی کار در کنوانسیون پرسنل پرستاری، برنامه فعلی نیروی کار WHO، کمپین Nursing Now ، محیط کار و کار شایسته،  پرداخت و پاداش، حمایت انجمن های ملی پرستاری و نقش این نهادها و مشارکت افراد جوان برگزار خواهد شد.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x