دات نت نیوک

با دعوت ICN؛

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نشست ژنو شرکت کرد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نشست ژنو شرکت کرد
ارسال شده: اردیبهشت 27, 1397
نظرات: 0

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در نشست سه جانبه ICN,ICMو WHO حضور یافته و با برخی از مدیران پرستاری کشورهای حاضر در این نشست دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری کشور ، صبح روز چهارشنبه دکتر اصغر دالوندی رئیس کل و ابراهیم محمدی مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری کشور در نشست جانبه ICN,ICMو WHO که در ژنو در حال برگزاری است ، شرکت کردند .

در این نشست دالوندی در دیدار با بنتون معاون اسبق اجرایی شورای بین المللی پرستاران پیرامون مباحث و چالش های روز پرستاری در دنیا بحث و گفتگو کرد.

همچنین سازمان نظام پرستاری کشور آمادگی خود را برای پیوستن به اجلاس تنظیم مقررات جهانی پرستاری دنیا در حوزه تغییر رویکردهای آموزشی و پژوهشی که در حال افتتاح است ، اعلام کرد.

در ادامه این نشست رئیس کل سازمان نظام پرستاری با عضو هيات اجرايي سازمان جهاني دیدار کرد و پيرامون استفاده از نوآوري و تكنولوژي در پرستاري مباحثی را عنوان نمود.

براساس همین گزارش ، رئیس کل شورای بین المللی پرستاران در نشست ژنو پیرامون نقش پرستاران در سلامت جسمی و روان جامعه و اهمیت آن در اهداف توسعه پایدار سخنرانی کرد .

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x