دات نت نیوک

نایب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام (ره) کرج؛

وضعیت بیمارستان امام کرج اسف بار است/ 10ماه است حقوق نداده اند

وضعیت بیمارستان امام کرج اسف بار است/ 10ماه است حقوق نداده اند
ارسال شده: شهریور 19, 1397
دسته ها: اخبارصنفی, کرج
نظرات: 0

نایب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام (ره) کرج، نسبت به عدم پرداخت حقوق 10 ماهه پرسنل این مرکز درمانی به شدت انتقاد کرد و گفت: متاسفانه مسئولان استانی به فکر این بیمارستان نیستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، قاسم طاهری با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای بیمارستان امام خمینی(ره) کرج گفت: این بیمارستان ۵۰۰ پرسنل دارد که ۱۰ ماه است حقوق نگرفته‌اند و هم‌اکنون این مشکل وارد ماه یازدهم شده است.

وی ادامه داد: چرا هیچ کس در استان به فکر این بیمارستان نیست؟ بیمارستان امام خمینی(ره) سال‌هاست که به مردم خدمت‌رسانی کرده است اما سئوال‌برانگیز است که چرا برخی مسئولان استان در قبال آن تنها شعار می‌دهند و قدمی برای آن بر نمی‌دارند.

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با بیان این‌که گویا استان مسئول دلسوزی برای بهبود وضعیت این بیمارستان ندارد، تصریح کرد: هر چند در این مدت فرماندار کرج قدم‌هایی برداشت اما بقیه تنها وعده می‌دهند.

میلیاردها تومان تجهیزات در بیمارستان خاک می‌خورد

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج ادامه داد: این بیمارستان دارای بهترین تجهیزات آنژیوگرافی است، مدتی پیش هم ۴۰ میلیارد تومان تجهیزات جدید برای این بیمارستان خریداری شد که هم‌اکنون قیمت آن با توجه به افزایش نرخ ارز به ۲۰۰ میلیارد تومان رسیده است، این در حالی است که در مزایده اخیر قیمت پایه برای این بیمارستان ۱۷ هزار مترمربعی ۲۱۷ میلیارد تومان تعیین شد.

طاهری خاطرنشان کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) قربانی اختلافات مسئولان شده و چون برخی مسئولان با هم مشکل دارند نمی‌توانند برای این بیمارستان کاری انجام دهند.

وی تصریح کرد: این بیمارستان در طول سال‌های فعالیت خود سکوی پرتاب تمام بیمارستان‌های استان بوده است اما امروز به چنین روزی افتاده است، جالب اینجاست که برخی مسئولان اعلام می‌کنند البرز با کمبود تخت بیمارستانی مواجه است، اما برای این بیمارستان کاری انجام نمی‌شود.

برخی به دنبال ورشکستگی ساختگی بیمارستان و خرید آن هستند

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج افزود: اگر در این کشور اعلام شود یک صنعت ورشکسته شده کسی تعجب نمی‌کند اما این‌که یک مرکز درمانی با این همه امکانات و ظرفیت برای درآمدزایی تعطیل شود بسیار تعجب‌برانگیز است.

طاهری افزود: برخی قصد دارند پرسنل این بیمارستان را مجبور به بازخرید و یا بازنشستگی پیش از موعد کنند و سپس با اعلام ورشکستگی ساختگی این بیمارستان را تعطیل کرده و آن را بخرند.

وی خاطرنشان کرد: برخی هم از داخل بیمارستان مشغول به ضربه زدن هستند و علیرغم وجود بهترین تجهیزات، بیمار را از اینجا به دیگر بیمارستان‌های استان ارجاع می‌دهند.

نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با بیان این‌که عدم واریز حقوق ۵۰۰ پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) اما در همان هم بین مدیران و سایر پرسنل تبعیض قائل شدند.

طاهری خاطرنشان کرد: با وجود همه این مشکلات، ما طبق تعهدی که داریم بیماران را با خوشرویی پذیرش می‌کنیم و وظیفه خود را انجام می‌دهیم.

وی بار دیگر بر اعمال نفوذ برخی برای اعلام ورشکستگی ساختگی بیمارستان امام خمینی(ره) تأکید کرد و گفت: برخی قصد داشتند در سال ۸۵  هم این کار را بکنند، در اردیبهشت ۹۶ هم می‌خواستند بیمارستان را با ۲۹ میلیارد تومان بخرند اما موفق نشدند، حال دوباره در حال تلاش برای این کار هستند.

منبع : ایسنا

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x