دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری ماهشهر تاکید کرد؛

ضرورت توجه به نقش پرستاران در اجتماع/ اهمیت آموزش های پیشگیری

ضرورت توجه به نقش پرستاران در اجتماع/ اهمیت آموزش های پیشگیری
ارسال شده: شهریور 19, 1397
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری ماهشهر، بر نقش پیشگیری پرستاران در جامعه تاکید کرد و گفت: کادر پرستاری، بیشترین ارتباط را با بیمار و مردم دارد.

فاطمه طباطبایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به نقش پرستاران در جامعه گفت: پرستاری جز حرفه هایی محسوب می شود که علاوه بر بالین و بیمار می‌توانند در اجتماع به شکل های مختلفی نقش گسترده ای را ایفا نمایند. 

وی ادامه داد: از آن جایی که پرستاران بیشترین ارتباط را با بیمار و همراهان آنها دارند ، بنابراین در خصوص آموزش و پیشگیری می توانند به بیماران و همراهان آنها کمک شایانی نمایند.

رئیس نظام پرستاری ماهشهربا بیان این که پرستاران در حوزه آموزش می‌توانند ایفای نقش کنند، اظهار داشت: پرستاران می توانند مهارت‌های حرفه‌ای خود را به افراد جامعه انتقال دهند و از این طریق می‌توان طرح‌های بهداشتی و درمانی بسیاری را به صورت مطلوب تری در جامعه بسط دهند.

وی با اشاره به آموزش پیشگیری از حوادث ناشی از کار توسط پرستاران افزود: یکی از آموزشهایی که پرستاران می توانند به عموم مردم آموزش دهند پیشگیری حوادث ناشی از کار است که با آموزش ، مشاوره و نظارت در رده ها ، سازمانها و ارگانهای مختلف می توان از خسارت های ناشی از این حوادث که فرد، خانواده و جامعه از ان متضرر میشوند را کاهش دهد. 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x