دات نت نیوک

یک کارشناس پرستاری عنوان کرد:

معوقات یکساله صدای اعتراض پرستاران را بلند کرده است/ لزوم توجه ویژه به بیمارستان های روانپزشکی

معوقات یکساله صدای اعتراض پرستاران را بلند کرده است/ لزوم توجه ویژه به بیمارستان های روانپزشکی
ارسال شده: شهریور 19, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

دشواری کار، شیفت های سنگین و پیاپی، اضافه کاری های اجباری، بی عدالتی در پرداخت ها و ... از مشکلات انفکاک ناپذیر کار پرستاری است. اما در مورد پرستارانی که در بیمارستان های روانپزشکی مشغول به فعالیت هستند این موضوع شدت بیشتری می یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری،این کارشناس پرستاری که در یکی از بیمارستان های روانپزشکی تهران مشغول به فعالیت است در رابطه با مشکلات پرستاران بیمارستان های روانپزشکی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:  کارانه پرسنل این بیمارستان روانپزشکی از شهریور ماه 96 تا کنون پرداخت نشده است و شکایات و اعتراض همکاران ما تا کنون به جایی نرسیده است.

وی در رابطه با دیگر مسائل و مشکلات پرستاران اظهار داشت: با وجود این میزان از معوقات و عدم توجه مسئولین دانشگاه به نیروهای پرستاری، چندی پیش که یکی از بیماران این بیمارستان متواری شده بود از مزایای سه همکاری که در آن شیفت حضور داشتند کسر شد.

این کارشناس پرستاری افزود: بر اساس حکم دیوان عدالت اداری از 16 تیرماه 97 به ریاست این بیمارستان و سایر بیمارستان ها ابلاغ شده که تفاوت تطبیق در حکم همکاران پرستاری لحاظ شود اما متاسفانه هنوز این اتفاق صورت نگرفته است و این بند به همکاران ما پرداخت نمی شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم مسئولان امر با توجه به قشر پرستاری و به خصوص پرستاران بخش های ویژه هر چه سریعتر در جهت حل مشکلات همکاران ما اقدام نمایند.

 

 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x