دات نت نیوک

در بیمارستان شریعتی تهران برگزار شد؛

آموزش مراقبت های آی سی یو به پرستاران/ارزیابی دوره اموزشی

آموزش مراقبت های آی سی یو به پرستاران/ارزیابی دوره اموزشی
ارسال شده: شهریور 20, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سوپروایزر آموزشی بیمارستان شریعتی تهران، از برگزاری دوره آموزشی مراقبت های آی سی یو، ویژه پرستاران در این مرکز درمانی خبر داد.

دکتر علی کریمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری از برگزاری  دوره آموزشی ۱۲ روزه با عنوان مراقبت آی سی یو ویژه پرستاران در این  بیمارستان خبر داد و گفت: در این دوره بیش از ۳۰ پرستار از استان های کم برخوردار چون ایرانشهر، زابل، آبادان و اهواز حضور داشتند.

وی با بیان این که همه این پرستاران آی سی یو کار هستند، در ادامه اظهار کرد: این دوره به سفارش و هماهنگی معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

سوپروایزر آموزشی بیمارستان شریعتی تهران با بیان این که آموزش توسط اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران اعم از پزشک و پرستار ارائه شد، افزود: آموزش ها در دوره خلاصه فشرده و جمع بندی شده برای شرکت کنندگان ارائه شد که مباحث تئوری دیروز پایان یافت و مباحث عملی آن آغاز شد.

وی با بیان این که همکاران پرستار همگی از بخش های آی سی یو جنرال و داخلی هستند، خاطرنشان کرد: البته پیش از آغاز این دوره آموزشی پره تست، پست تست و نظرسنجی های لازم انجام شد و نتایج آن به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارش می شود.

کریمی با بیان این که دوره های آموزشی بعدی در دیگر بیمارستان های تهران برگزار می شود، گفت: در ارزیابی اولیه شرکت کنندگان نسبت به برگزاری این دوره آموزشی ابراز رضایت کردند.

وی یادآور شد: اجرای هماهنگ در سطح کشور ایجاد تیم توزیع آن ها و برنامه ریزی و آموزش در این  سطح قابل تقدیر است.

 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x