دات نت نیوک

بر اساس تفاهمنامه همکاری؛

پرستاران صاحب کلینیک تخصصی شدند

پرستاران صاحب کلینیک تخصصی شدند
ارسال شده: مهر 16, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سازمان نظام پرستاری ایران با کلینیک تخصصی درنیان، تفاهمنامه همکاری امضا کردند و از این پس پرستاران و خانواده آنان خدمات تخصصی خود را در کلینیک درنیان دریافت می کنند .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، عصر یکشنبه در نشستی با حضور رئیس کل و معاونینی سازمان نظام پرستاری با مدیرعامل کلینیک تخصصی درنیان در محل سازمان نظام پرستاری قراردادی فیمابین دو طرف منعقد گردید.

 

در طي قرارداد مشاركتي با مديريت مركز كلينيك تخصصي و فوق تخصصي درنيان، ارائه خدمات ويژه به جامعه پرستاري و خانواده محترم آنان، در اختيار سازمان نظام پرستاري قرار گرفت.

در اين قرارداد كه فيمابين رياست محترم سازمان نظام پرستاري و مديريت مركز درنيان به امضا رسيد علاوه بر توسعه خدمات باليني ، پاراكلينيكي و تاسيس مركز مراقبت هاي پزشكي و پرستاري در منزل، مركز فناوري هاي پرستاري، مركز فناوري هاي سلامت الكترونيكي به يكي از قويترين مراكز كارآفريني در عرصه خدمات سلامت و پرستاري تبديل خواهد شد.

این طرح مشاركتي از اواخر مهرماه بصورت رسمي فعاليت خود را آغاز خواهد كرد.

 

مرکز درمانی درنیان در سال 1392 با سرمایه گذاری بخش خصوصی در محل سابق بیمارستان باهر و با 2/500 متر مربع و 7/500 متر مربع اعیان واقع در منطقه 11 که سابقه 50 سال در حوزه سلامت و درمان را دارا بوده، تجهیز و راه اندازی گردیده است. هدف این مرکز، سلامت ارزان برای همه است.

 

 

این کلینیک به ارائه خدمات با کیفیت اورژانسی، درمانگاهی و جراحی محدود، ارائه خدمات تشخیصی با استفاده از تجهیزات روز و مدرن، ارائه دارو، لوازم آرایشی و بهداشتی و خدمات مشاوره ای ، ارائه خدمات بهداشتی و مراقبتی برای کلیه اقشار جامعه می پردازد.

توسعه خدمت، فضاهای فیزیکی و تجهیزات، افزایش حداکثری بازدهی سرمایه سهامداران، ارتقای کیفیت خدمات و ایمنی و تبدیل شدن به مراکز ارجاع در کشور جز اهداف این کلینیک  محسوب می شود.

 

 

 

Print
This is trial version.
12
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x