دات نت نیوک

در جلسه شورای سیاست گذاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان مطرح شد:

تاکید بر توسعه مراکز هوم کر و تسهیل صدور مجوز خدمات پرستاری/ اهتمام ویژه در پیگیری مسائل روز پرستاری

تاکید بر توسعه مراکز هوم کر و تسهیل صدور مجوز خدمات پرستاری/ اهتمام ویژه در پیگیری مسائل روز پرستاری
ارسال شده: مهر 22, 1397
نظرات: 0

در جلسه شورای سیاست گذاری پرستاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان که در معاونت درمان این دانشگاه و با حضور دکتر طولابی ریاست دانشکده پرستاری، آقای میرزایی ریاست اداره پرستاری دانشگاه، نمایندگان نظام پرستاری آقایان سیفی پور و علوی پور و همچنین نماینده مدیران پرستاری آقای عالی پور  برگزار گردید بر توسعه مراکز هوم کر و تسهیل صدور مجوز خدمات پرستاری تا کید گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، از جمله مصوبات این جلسه بازدید های مشترک از دانشکده های پرستاری با هماهنگی رییس دانشکده پرستاری و ارائه گزارش نتایج به ریاست دانشگاه و هیات بورد بود.

گفتنی است در این جلسه مدیر پرستاری دانشگاه به اهتمام جدی در پیگیری مسایل روزمره پرستاری در زمینه پرداخت نیروهای شرکتی و اصلاح پرداخت مبتنی بر عملکرد و عادلانه نمودن صندوق پرستاری در برنامه های پرداخت کارانه تاکید کردند.

 

 

شایان ذکر است اعضای نظام پرستاری نیز ضمن تحویل در خواست ، آمادگی خود را جهت اجرای فرایند صدور صلاحیت حرفه ای اعلام کرده و خواستار پی گیری جدی مسئولین در جذب پرستاران بیکار و همچنین نظارت بیشتر جهت جلوگیری از مداخلات غیر مجاز در خدمات پرستاری ورعایت تناسب بین اعلام نیاز و پذیرش دانشجو شدند.

 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x