دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری دامغان تاکیدکرد؛

نیاز جامعه به مراقبت های پرستاری/نقش ویژه پرستاران در ارتقاء سلامت مردم

نیاز جامعه به مراقبت های پرستاری/نقش ویژه پرستاران در ارتقاء سلامت مردم
ارسال شده: آبان 5, 1397
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری دامغان، بر حضور بیش از پیش نیروهای پرستاری در جامعه تاکید کرد و گفت: پرستاران، نقش ارزنده ای در ارائه خدمات مراقبتی و مشاوره ای دارند.

علی جهانیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به خدماتی که پرستاران در اجتماع ارائه می دهند ، گفت: پرستاری با توجه به مهارت هایی که دارند و دروسی که گذارانده اند می توانند در تمامی حوزه های درمانی پیش بیمارستانی ، بیمارستانی و پس بیمارستانی به ارائه خدمات بپردازند

وی ادامه داد: با توجه به شرح وظایف پرستاران ، آنها می توانند در حوزه بهداشتی نیز فعالیت نمایند و پیشگیری در سه سطح را در بین عموم مردم گسترش دهند .

رئیس نظام پرستاری دامغان با تاکید بر حضور پرستاران در مراکز خدمات پرستاری در منزل ، تصریح کرد: نیاز وجود مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل بسیار احساس میشد که خوشبختانه این مراکز رو به گسترش است و امیدوار هستیم مشکلات پیش روی این مراکز برطرف شود تا پرستاران خدمات با کیفیتی را در منازل به مددجویان ارائه دهند و در سطح شهرستان ها گسترش پیدا کنند.

وی افزود: با توجه به حساسیت بالای شغلی، پرستاران می توانند مدیران بسیار خوبی باشند بنابراین می توانند با حضور در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر نقش پررنگ تری داشته باشند و در حوزه قانونگذاری بتوانند حقوق جامعه پرستاری را احقاق نمایند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x