دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه، 31 اردیبهشت 1398
ثبت‌نام
Menu

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بندرلنگه عنوان کرد:

پرستاران ناچار به انجام امور خارج از شرح وظایف خود هستند/ کارانه فروردین 97 را تازه پرداخت کرده اند

پرستاران ناچار به انجام امور خارج از شرح وظایف خود هستند/ کارانه فروردین 97 را تازه پرداخت کرده اند
ارسال شده: آبان 28, 1397
نظرات: 0

انجام کارهای خارج از شرح وظایف یکی از چالش هایی است که پرستاران در بسیاری از مراکز درمانی سطح کشور با آن مواجه هستند. اموری که در صورت سر باز زدن از انجام آنها موقعیت شغلی شان به خطر می افتد و در صورت خطور در حین انجام این خدمات، بیمه مسئولیت حرفه ای هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، عباس سلیمانی پور گیسی رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بندرلنگه با گلایه از انجام امور خارج از شرح وظایف توسط نیروهای پرستاری، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: متاسفانه همکاران ما علاوه بر معضل کمبود نیرو ناچار به انجام وظایف سایر گروه ها نیز هستند. به طور مثال در شهرستان بندر لنگه ما اصلا کمک بهیار نداریم و امور مربوط به این گروه را پرستاران و نیروهای خدماتی انجام می دهند.

وی افزود: انجام اموری نظیر اعتبار بخشی نیز به نوبه خود وقت زیادی از پرستاران می گیرد و زمانی را که می توانند به خدمات دهی به بیماران مشغول باشند باید برای مستند سازی ها صرف می شود و در نتیجه ارتباط با بیمار بسیار کاهش می یابد.

سلیمانی در پایان خاطر نشان کرد:  علاوه بر این مشکل بحث معوقات نیز باعث نارضایتی بسیاری از همکاران ما شده است. در شهرستان بندر لنگه که کارانه ها مبتنی بر عملکرد پرداخت می شود، کارانه فروردین ماه 97 به تازگی پرداخت شده و طبق اعلام صورت گرفته قرار است در روزهای آتی بخش دیگری از کارانه ها نیز پرداخت شود.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x