دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه، 31 اردیبهشت 1398
ثبت‌نام
Menu

مدیر پرستاری بیمارستان مادران عنوان کرد؛

تفاوت مشکلات پرستاران بخش دولتی و خصوصی/انگیزه ها کم رنگ شده است

تفاوت مشکلات پرستاران بخش دولتی و خصوصی/انگیزه ها کم رنگ شده است
ارسال شده: آذر 15, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

مدیر پرستاری بیمارستان مادران، مشکلات پرستاران بخش دولتی و خصوصی را متفاوت از یکدیگر دانست و گفت: مشکلات پرستاران بخش دولتی، بیشتر مسائل عاطفی و روحی است، اما پرستاران بخش خصوصی، مشکل کمبود دریافتی دارند. 

صدیقه کاظمپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با بیان این که در بیمارستان های دولتی پرستاران از لحاظ روانی ارضا نمی شوند گفت:پرستاری حرفه ای است که مهربانی و عطوفت می طلبد و در بخش دولتی به دلیل حجم کاری و مراجعه بیماران این مهربانی و رسیدگی نمی تواند به درستی و کامل اجرا شود بنابراین در بخش خصوصی به راحتی می توان با بیمار ارتباط برقرار کرد و این نیاز روحی و روانی را ارضا کرد.

 

وی با بیان مشکلات پرستاران در بخش خصوصی اظهار داشت: پرستاران در بخش خصوصی با حقوق و مزایای پایین دست به گریبان هستند و قوانین پرستاری که در بخش دولتی برای پرستاران اجرایی می شود متاسفانه در بخش خصوصی اجرا نمی شود و این باعث از بین رفتن انگیزه پرستاران خواهد شد و برای افزایش انگیزه می بایست این عدالت در جامعه پرستاری برقرار شود. 

 

مدیر پرستاری بیمارستان مادران با اشاره به چشم انداز پرستاری در آینده ، تاکید کرد: پرستاران نسل جدید به دلیل ضعف در کسب دانش و عدم ارتباط گیری صحیح با بیماران ، آینده پرستاری را رو به زوال خواهند برد واین امر به عنوان فاجعه ای در جامعه پرستاری به حساب خواهد آمد. 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x