دات نت نیوک

عضو کمیسیون بهداشت مجلس مطرح کرد؛

پرستاران در معرض ریسک بیشتر خشونت قرار دارند/کمبود پرستار یکی از دلایل ایجاد خشونت

پرستاران در معرض ریسک بیشتر خشونت قرار دارند/کمبود پرستار یکی از دلایل ایجاد خشونت
ارسال شده: مهر 27, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که کمبود پرستار یکی از دلایل ایجاد خشونت در مراکز درمانی محسوب می شود، گفت: پرستاران بیشتر از سایر کادر درمان در ارتباط با بیماران قرار دارند بنابراین بیشتر در معرض ریسک خشونت هستند.

محمد نعیم امینی فرد در خصوص خشونت های اخیر در مراکز درمانی گفت: متاسفانه خشونت در مراکز درمانی و در بین کادر درمان روز به روز در حال افزایش است. پرستاران به دلیل این که در صف اول درمان قرار داشته و بیشترین ارتباط را با بیماران دارند، در معرض ریسک بیشتری در مواجه با خشونت ها هستند.  

وی خاطر نشان کرد: مشکلات در بخش های بیمارستانی بسیار است . برای نمونه تعداد همراهان در بخش های بیمارستانی زیاد بوده بنابراین بایستی خدمات توسط کمک پرستاران ارائه شود تا تعداد همراهان کمتر شده و از ایجاد تنش بین همراهان و کادر درمان بویژه پرستاران کاسته شود . 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مشکل دیگری که باعث ایجاد خشونت علیه پرستاری می شود را ساعت کاری بیش از حد پرستاران دانست و افزود: شیفت های نامتعارف و اضافه کاری های اجباری منجر به افت کیفیت و کمیت در ارائه خدمات پرستاران می شود و به تبع آن آستانه تحمل پرسنل پرستاری را کاهش می دهد . 

وی در پایان افزود: مشکلاتی که همراهان ایجاد می کند باعث ایجاد خشونت های کلامی و فیزیکی علیه پرستاران می شود بنابراین نیاز رسیدگی از سوی مسئولین دارد .

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno