دات نت نیوک

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد؛

پیگیری مطالبات پرستاران درمجلس

پیگیری مطالبات پرستاران درمجلس
ارسال شده: دی 24, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیگیری مطالبات پرستاران در مجلس خبر داد و گفت: مشکلات متعددی در بخش مطالبات پرستاری و پرداخت‌های پیمانکاری وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، محمدرضا پورابراهیمی در جشن روز پرستار در کرمان با بیان اینکه مهمترین رسالت در حوزه سلامت کشور بر دوش پرستاران است، اظهار داشت: نظام پرستاری مجموعه تشکیلاتی خوبی برای پیگیری مطالبات پرستاران است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه پیگیری مطالبات پرستاران را به‌عنوان یکی از ماموریت‌های خود در مجلس شورای اسلامی انجام می‌دهیم، عنوان کرد: مشکلات متعددی در بخش مطالبات پرستاری و پرداخت‌های پیمانکاری وجود دارد.

وی با اشاره به حرکت‌های توسعه‌ای در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: تبصره پنج بند «و» قانون بودجه به ما اجازه می‌دهد که اگر مجموعه دولتی مطالباتی دارد و در کنار آن بدهی دارد، بتوانیم آنها را تهاتر کنیم.

پورابراهیمی به 100 میلیارد تومان مطالبه پرستارن، بهیاران و کارکنان پزشکان دانشگاه علوم پزشکی کرمان اشاره و اظهار کرد: با همکاری‌های انجام شده، مسئله تهاتر مطالبات و بدهی دانشگاه صورت گرفت.

وی با بیان اینکه حوزه سلامت به‌دلیل نقشی که در رضایت مردم دارد اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: اقدامات خوبی در حوزه تحول سلامت در کشور انجام شده و حرکت خدمت در حوزه سلامت باید استمرار یابد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: لایحه بودجه به‌زودی به صحن علنی مجلس می‌آید و موضوع مربوط به بخش سلامت حتما به عنوان مهمترین موضوعات به نحوی است که مسیر حرکتی‌اش که تا امروز طی شده استمرار یابد.

پورابراهیمی از آمادگی برای پیگیری اختصاص زمین برای کسانی که تاکنون زمین دولتی استفاده نکردند از طریق نظام پرستاری استان خبر داد و خاطرنشان کرد: به‌زودی نشست مشترکی را با نظام پرستاری در راستای رفاه پرستاران خواهیم داشت.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x